TwitterFacebook

Gmina Grajewo: Weź udział w Biegu Rolnika

Wójt gminy Grajewo Stanisław Szleter i Klub Sportowy Maratonka Grajewo zapraszają w sobotę, 14 września na XII Bieg Rolnika. Impreza odbędzie się w Białogradach k. Grajewa – start i meta przy Świetlicy Wiejskiej.

Bieg będzie jednocześnie Mistrzostwami Rolników Podlaskiego Zrzeszenia LZS w Białymstoku. W tym roku biegacze pobiegną na trasie od placu rekreacyjno – sportowego po drodze asfaltowej i leśnej. Organizatorzy przygotowali dla kobiet i mężczyzn dystans 5 000 m oraz po raz pierwszy dystans 2 000 m dla osób, które dopiero zaczynają przygodę z bieganiem. Będą też biegi dla leśników.

Dla wszystkich chętnych przygotowano też kilka kategorii wiekowych. I tak uczniowie szkół podstawowych pobiegną na dystansie od 250 do 1500. Bieg Rolnika i kategoria Open to 5 000 m (udział mogą wziąć uczestnicy w wieku od 16 lat). Dla najlepszych w każdej kategorii wiekowej przygotowano okolicznościowe medale oraz upominki dla uczestników Biegu Rolnika i kategorii Open, tu dla najlepszej kobiety i mężczyzny przygotowano żywe koguty. W tym biegu obowiązuje wpisowe w wysokości 10 zł. Ponadto organizatorzy zapewniają posiłek, słodycze i napoje. Zawodnicy zapisują się drogą elektroniczną.

Po biegach impreza integracyjna przy ognisku przy Zamku w Białogrądach.

Zapisy drogą emailową: biegrolnika@maratonka.pl , wieje@wp.pl , waldi8463@wp.pl(imię i nazwisko, rok urodzenia, przynależność klubowa lub miejscowość, kategoria open lub rolnik) do 12 września. Limit zgłoszeń 60.

Informacje można uzyskać pod numerami telefonów: 516 109-389, 604 550-860.

Regulamin i lista zapisów na www.maratonka.pl

WJ/pg

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *