TwitterFacebook

Grajewo: Taneczny występ najmłodszych”Grajewian”

Dnia 29 kwietnia 2018r. najmłodsza z formacji tanecznych Zespołu Pieśni i Tańca „Grajewianie” grupa C, zaprezentowała umiejętności taneczno – wokalne podczas Biebrzańskich Targów Twórczości i Sztuki Ludowej w Osowcu.

Dziewczęta i chłopcy zatańczyli takie tańce jak „Nad Narwią” i „Sądeczanki”. Występy zostały bardzo ciepło przyjęte i zasłużenie oklaskiwane. Wydarzenie uświetnił występ utalentowanej solistki z Grajewa Zofii Stankiewicz oraz obecność ulubienicy najmłodszych Krówki Matyldy, promującej Centrum Tradycji Mleczarstwa Muzeum Mleka w Grajewie.

Nasz placówka zaprezentowała własnoręcznie wykonane wyroby gliniane: instrumenty – okaryny, ptaszki grające ale również tabliczki pamiątkowe i naczynia do herbaty, które cieszyły się dużym powodzeniem i uznaniem wśród obecnych gości.

Serdecznie dziękujemy organizatorom za sympatyczne przyjęcie naszych wykonawców, Rodzicom za wspaniałą współpracę i wsparcie organizacyjne, zwłaszcza panu Bukalskiemu za profesjonalne fotografie a wszystkim Państwu obecnym na targach za ciepłe przyjęcie występów podopiecznych GCK.

GCK

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *