TwitterFacebook

Bierzmowania w diecezji [2019] – harmonogram

Kuria Diecezjalna w Łomży przekazała do wiadomości porządek udzielania sakramentu bierzmowania w parafiach naszej diecezji. Na poniższej liście nie znalazły się parafie, w których sakrament ten będzie udzielony w ramach pasterskiej wizytacji kanonicznej w parafii.

Wikariusz Generalny bp Tadeusz Bronakowski zachęca, aby młodzież przyjmująca ten sakrament odnowiła także, złożone podczas I Komunii Świętej, przyrzeczenia abstynenckie. Do wszystkich zaś biskup kieruje zachętę, aby zamiast kwiatów ofiarować szafarzowi książki (lektury szkolne), które zostaną przekazane do ośrodków dydaktycznych w diecezji.

Poniżej publikujemy porządek bierzmowań:


Bp Janusz Stepnowski udzieli bierzmowania w parafiach:

Ostrołęka, pw. Nawiedzenia NMP – 27 kwietnia godz. 9:30
Ostrołęka, pw. św. Antoniego – 27 kwietnia godz. 12:00
Ostrołęka, pw. św. Franciszka – 27 kwietnia godz. 17:30
Zambrów, pw. Ducha Świętego – 1 maja godz. 10:00
Zambrów, pw. św. Józefa – 1 maja godz. 12:00
Zambrów, pw. Trójcy Przenajświętszej – 1 maja godz. 16:00
Łomża, pw. Bożego Ciała – 3 maja godz. 18:00
Zaręby Kościelne – 8 maja godz. 11:30
Kozioł – 12 maja godz. 9:00
Bronowo – 12 maja godz. 12:00
Stawiski – 12 maja godz. 16:00
Łomża, pw. św. Andrzeja Boboli – 13 maja godz. 18:00
Ostrołęka, pw. NMP Królowej Rodzin – 14 maja godz. 18:00
Komorowo – 16 maja godz. 18:00
Szumowo – 17 maja godz. 17:00
Wyszków, pw. Świętej Rodziny – 18 maja godz. 10:00
Łomża, pw. św. Michała Archanioła – 18 maja godz. 18:00
Amelin – 23 maja godz. 17:00
Krasnosielc – 23 maja godz. 18:30
Małkinia, pw. Nawrócenia św. Pawła – 29 maja godz. 17:00
Miastkowo – 31 maja godz. 17:00
Poryte – 1 czerwca godz. 9:00
Nowa Wieś – 1 czerwca godz. 12:00
Żebry Perosy – 1 czerwca godz. 16:00
Łomża, pw. Miłosierdzia Bożego – 3 czerwca godz. 18:00
Białebłoto – 4 czerwca godz. 17:00
Długosiodło – 4 czerwca godz. 18:30
Ostrów Maz. Ch. Dobrego Pasterza – 6 czerwca godz. 18:00
Boguty Pianki – 8 czerwca godz. 14:00
Kadzidło – 11 czerwca godz. 17:00
Jelonki – 16 czerwca godz. 17:00
Szelków – 17 czerwca godz. 18:00
Różan – 18 czerwca godz. 18:00
Szczepankowo – 22 czerwca godz. 12:00

Bp Tadeusz Bronakowski udzieli bierzmowania w parafiach:

Ostrołęka, pw. Zbawiciela świata –27 kwietnia godz. 10.00
Baranowo –27 kwietnia godz. 16.00
Rosochate –1 maja godz. 10.00
Rzekuń –1 maja godz. 17.00
Grajewo, pw. MBNP –2 maja godz. 17.00
Troszyn –4 maja godz. 10.00
Grabowo –4 maja godz. 14.00
Zbójna –6 maja godz. 16.00
Brok –9 maja godz. 18.00
Lubotyń – 10 maja godz. 16.00
Rutki –11 maja godz. 16.00
Grajewo, pw. św. Pio –13 maja godz. 18.00
Ostrów Maz., pw. WNMP -14 maja godz. 18.00
Jednorożec –15 maja
Grajewo, pw. Trójcy Przenajśw. –16 maja godz. 18.00
Mały Płock –17 maja godz. 17.00
Wyszków, pw. św. Wojciecha –20 maja godz. 18.00
Chorzele –21 maja godz. 17.00
Wyszków, pw. św. Idziego –22 maja godz. 16.00
Dobrzyjałowo –23 maja godz. 17.00
Jaciążek –24 maja godz. 17.00
Łomża, pw. Krzyża Św. –28 maja godz. 18.00
Puchały –30 maja godz. 16.00
Brańszczyk –31 maja godz. 17.00
Wąsosz –1 czerwca godz. 10.00
Leman –3 czerwca godz. 16.00
Zabiele –4 czerwca godz. 19.00
Sieluń –5 czerwca godz. 18.00
Poręba –6 czerwca godz. 17.00
Czarnia k. Lipnik –7 czerwca godz. 17.00
Olszewo – Borki –8 czerwca godz. 10.00
Piątnica –11 czerwca godz. 17.00
Śniadowo –17 czerwca godz. 19.00
Ostrów Maz. pw. Opatrzności Bożej –18 czerwca godz. 17.30
Rząśnik -19 czerwca godz. 17.00
Kunin –24 czerwca godz. 12.00
Łęg Starościński -24 czerwca godz. 17.00
Drążdzewo –25 czerwca godz. 17.00
Małkinia, pw. NSPJ –28 czerwca godz. 12.00
Osuchowa –29 czerwca godz. 18.00 lub 19.00
Obierwia –30 czerwca godz. 11.00
Krukowo –2 lipca
Koziki –11 sierpnia godz. 9.00

Bp Stanisław Stefanek udzieli bierzmowania w parafiach:

Leszczydół Nowiny –27 kwietnia godz. 17.00
Kleczkowo –30 kwietnia godz. 17.00
Dąbrówka k. Ostrołęki –1 maja godz. 13.00
Łomża, pw. św. Brunona –11 maja godz. 12.30
Nowogród –14 maja godz. 17.00
Kolno pw. Chrystusa Króla Wszechświata –21 maja godz. 17.00
Czyżew –25 maja godz. 13.00
Kolno pw. św. Anny –28 maja godz. 16.00
Jasienica –29 maja godz. 17.00
Przytuły Stare –30 maja godz. 17.00
Białaszewo – 8 czerwca godz. 11.00
Radziłów – 8 czerwca godz. 17.00
Wygoda – 9 czerwca godz. 12.00
Wąsewo – 9 czerwca godz. 16.00
Gąsewo –12 czerwca godz. 17.00
Szczuczyn –13 czerwca godz. 17.00
Parciaki –16 czerwca godz. 12.00
Goworowo –18 czerwca godz. 17.30
Piski –27 czerwca godz. 17.00
Borawe –26 sierpnia godz. 12.00

red

3 komentarzy

  1. Malgorzata Odpowiedz

    A o Nowych Kupiskach zapomnieli 🤔hmmmmm

    1. m Odpowiedz

      Ale Parciaki są!

  2. Wioleta Odpowiedz

    Tykocin też nie ma!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *