RN
TwitterFacebook

Chcesz boskiego małżeństwa? Przyjdź na spotkanie!

Wieczór dla chcących kochać bardziej to wspólna inicjatywa parafii pw. Krzyża Świętego w Łomży i wspólnoty Domowego Kościoła. Cykl otwartych spotkań przeznaczony jest dla wszystkich, którzy pragną jeszcze bardziej pogłębić relacje małżeńskie i rodzinne.

Nasze spotkania będą miały konkretną formułę – mówi organizator ks. Łukasz Andrzejczykrozpoczynamy Mszą świętą. Po niej zaplanowaliśmy konferencję i świadectwo naszych gości, następnie adoracja Najświętszego Sakramentu. Przewidzieliśmy cztery takie wieczory w roku, zapraszając do współpracy różnych gości.

Duchowny podkreśla, że spotkania przeznaczone są nie tylko dla małżeństw i rodzin, mile widziane są również osoby poszukujące swojej drugiej połówki, pary i narzeczeni. Gośćmi specjalnymi pierwszego wieczoru będą Marcin i Monika Gomułkowie z Torunia. Małżeństwo zdobywa obecnie internet, prowadząc własny kanał na Youtube pod nazwą „początek wieczności”. Jeżdżą po całej Polsce i głoszą świadectwa, że małżeństwo jest… boskie.

Najbliższy „Wieczór dla chcących kochać bardziej” odbędzie się w ostatnią sobotę września w kościele pw. Krzyża Świętego w Łomży. Początek Mszą świętą o godzinie 18:00.

pd

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *