RN
TwitterFacebook

Kolno: Czasowa zmiana organizacji ruchu na remontowanej DK63

Dzisiaj, 17 września, zamknięty będzie fragment DK63 między rondem przy dworcu a skrzyżowaniem ul. Sienkiewicza i Sobieskiego w Kolnie. Koleje zmiany organizacji ruchu szykują się do 18 września. 
W Kolnie wciąż trwa remont drogi krajowej nr 63. Prace dobiegają końca, ale kierowcy i mieszkańcy muszą uważać na kolejne zmiany w organizacji ruchu.
17 września zamknięty został fragment DK62 na odcinku od nowo wybudowanego ronda przy dworcu do skrzyżowania ulic Sienkiewicza i Jana Sobieskiego. Ruch zostanie przekierowany wcześniejszymi objazdami.

W kolejnych dniach – od środy (18.09) do soboty (21.09.) – planowane są prace na odcinkach od skrzyżowania ulic Sienkiewicza i Jana Sobieskiego do końca projektowanej przebudowy w stronę Łomży. W tych dniach ruch drogowy na zajętym odcinku będzie się odbywał  wahadłowo. Zmiany są koniecznie ponieważ wykonywana będzie masa bitumiczna na całej szerokości jezdni.

Objazdy poprowadzone są ulicami Sienkiewicza – Dębowa, Armii Krajowej – Targowa – Towarowa oraz ulicami równoległymi do ul. Wojska Polskiego.

oprac. pg

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *