RN
TwitterFacebook

Poranek stacji katolickich „Siódma – Dziewiąta” już od poniedziałku! [AUDIO]

W poniedziałkowy poranek słuchacze Radia Nadzieja i innych rozgłośni katolickich w Polsce usłyszą pierwsze wydanie audycji „Siódma – Dziewiąta: Poranek Rozgłośni Katolickich”. To dzieło, które jest efektem współpracy stacji diecezjalnych.

Zapowiadając wejście na antenę nowego programu dyrektor Centrum Edukacji Medialnej SpesMediaGroup ks. dr Tomasz Olszewski nie ukrywa, że kończy się pewna epoka, a zaczyna kolejna.

Moja radość jest podwójna. Po pierwsze jest to nowa jakość w naszej rozgłośni, a po drugie – jest to pierwszy tego typu program, który jest efektem pracy w ramach Forum Niezależnych Rozgłośni Katolickich w Polsce. Ten poranek będziemy produkować dla naszych słuchaczy w Warszawie, a poranek będzie emitować sześć rozgłośni. My, współpracując między rozgłośniami, od dawna dążyliśmy do tego, aby tego typu programy produkować – mówi ks. Tomasz Olszewski.

Otwierając nowy rozdział w historii rozgłośni, dyrektorzy Radia Nadzieja i Radia Warszawa dziękują Krzysztofowi Skowrońskiemu i wszystkim twórcom Radia Wnet za wieloletnią, dobrą współpracę:

Dziękujemy Panu Krzysztofowi Skowrońskiemu i ekipie Radia Wnet, spółdzielczych mediów za to, że przez tyle lat udało nam się współpracować. To na pewno są też lata, które zapisały się w historii naszej rozgłośni i naszego regionu. Bardzo dziękujemy za te lata! – dodaje ks. Tomasz Olszewski.

Za dotychczasową współprace dziękował też w Poranku Wnet Krzysztof Skowroński:

Chcę księdzu Tomaszowi Olszewskiemu podziękować i za to, że mogliśmy być na falach Radia Nadzieja, że to była bardzo dobra przygoda. Ja dziękuję za to, że mogłem jeździć do Łomży, że mogłem poznawać gościnność rozmaitych osób (…) – mówił w czwartkowym wydaniu „Poranka wnet” Krzysztof Skowroński.

Nowy poranny program na antenie Radia Nadzieja, Radia Fiat (Częstochowa), Radia Warszawa, Radia Głos (Pelplin), Katolickiego Radia Zamość, a także we fragmentach w Radiu Victoria (Łowicz).

mk/red

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *