RN
TwitterFacebook

Trwają zapisy na Bal charytatywny Caritas

Jeszcze tylko do poniedziałku 14 stycznia, przyjmowane będą zapisy na XII Bal Charytatywny Szkolnych Kół Caritas. Tańce, animacje i konkursy z nagrodami odbędą się 21 stycznia br. w Zespole Szkół Weterynaryjnych i Ogólnokształcących w Łomży. Temat balu brzmi: „Na leśnej polanie”.

Wstęp jest biletowany, ale nie chodzi tu o zwykłe wejściówki. Wydarzenie organizujemy od wielu lat i zawsze możemy liczyć na obecność młodych zaangażowanych w Szkolne Koła Caritas. W tym roku każdy uczestnik przynosi ze sobą przybory szkolne lub pluszaki. Posłużą one jako prezent i pomogą małym pacjentom naszych szpitali – wyjaśnia ks. Andrzej Mikucki, dyrektor Caritas Diecezji Łomżyńskiej:

Artykuły zgromadzone w trakcie balu zostaną dostarczone przez wolontariuszy Caritas do poszczególnych szpitali diecezji łomżyńskiej. Trafią na oddziały dziecięce. Przekazaniu upominków będą towarzyszyć zabawy i rozmowy z chorymi dziećmi, wszystko z myślą o Światowym Dniu Chorego przypadającym 11 lutego. Organizatorzy proszą, aby przynoszone na bal zabawki były nowe. Powodem są wymogi sanitarne szpitali. 

Zgłoszenia przyjmowane są do najbliższego poniedziałku, 14 stycznia. Można ich dokonać osobiście w siedzibie diecezjalnej Caritas przy ul. Rybaki 1 w Łomży, telefonicznie pod numerem 86 216 29 38 oraz mailowo mgutowska@caritas.pl

pd

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *