TwitterFacebook

Świat Maryjnych Objawień

Świat Maryjnych Objawień (Wydawnictwo Fronda) to pod wieloma względami wyjątkowa publikacja. Jest to przepiękny album, w którym opisane zostało 100 najważniejszych objawień Matki Bożej.

Autor – Wincenty Łaszewski opisuje znane miejsca objawień jak Fatima, Lourdes czy Guadalupe, ale również objawiania mniej znane, w tym te na Filipinach, w RPA, Nikaragui, Korei Południowej, Nigerii, Egipcie czy Rwandzie. Autor przybliża przesłania Matki Bożej, jak również postacie wizjonerów, a także opisuje sanktuaria. Album jest bogato ilustrowany oraz zawiera dużą liczbę map.
Wincenty Łaszewski zabiera czytelnika w jedyną w swoim rodzaju podróż życia. Podróż przez glob, która pozwala poznać i lepiej zrozumieć przesłanie Maryi. Świat Maryjnych Objawień pokazuje również piękny i niezwykle zróżnicowany obraz Kościoła Katolickiego na świecie.
Na ponad tysiącu stron porywającego tekstu, autor przedstawił 100 najważniejszych objawień maryjnych w historii ludzkości.
W stosunku do poprzedniego wydania album zyskał wiele nowych zdjęć, a także został uzupełniony o nowe treści – w tym na przykład grafikę ilustrującą wzrost liczby objawień Maryi od połowy XIX w.
Wincenty Łaszewski dotarł do historycznych relacji z wydarzeń i wypowiedzi wizjonerów. Autor, znany polski mariolog, analizuje i przystępnie wyjaśnia przesłania, z którymi na Ziemię przychodziła Główna Bohaterka Książki.
Książka ponadto posiada 2600 zdjęć i ilustracji.Są to współczesne, bajecznie kolorowe zdjęcia  z sanktuariów i miejsc objawień, materiały historyczne, dokumenty i reprodukcje najwspanialszych dzieł sztuki sakralnej.

Świat Maryjnych Objawień pokazuje wszystko to, co dotychczas często jedynie opisywano.Książka zawiera treść poszczególnych objawień, w tym ostrzeżenia przekazane przez Maryję.
W pozycji zamieszczonych zostało ponadto200 map ukazujących położenie miejsc kultu i objawień, pomagających zrozumieć tło historyczne wydarzeń. Dzięki zapierającej dech w piersiach szacie graficznej książka łączy cechy leksykonu, powieści sensacyjnej oraz efektownego albumu.

Książka może również stanowić prezent, ponieważ jest to kolekcjonerskie wydanie wraz z dołączonym, lakierowanym pudełkiem zabezpieczającym książkę przed uszkodzeniem.

Wincenty Łaszewski – doktor teologii, pisarz, tłumacz, badacz w zakresie antropologii mariologicznej. Międzynarodowy autorytet w temacie objawień, w szczególności związanych z fenomenem Fatimy. Specjalista w zakresie analizy teologiczno-antropologicznej proroctw, przeważnie dotyczących Polski. Członek Światowego Apostolatu Fatimskiego. Współpracownik ośrodków fatimskich na całym świecie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *