RN
TwitterFacebook

Ks. dr Marcin Sobiech z książką o mało znanych objawieniach Matki Bożej

„Objawienia Róży Duchownej Montichiari i Fatima” to efekt pielgrzymki i odwiedzonych podczas niej miejsc. Jest kolejną książką pióra dr ks. Marcina Sobiecha, która porusza mało znane tematy religijne.

Dzieło przede wszystkim przedstawia wydarzenia, które miały miejsce w roku 1947 oraz w latach 1966 i kolejnych. Opowiada o objawieniach i przekazie słów Maryi wizjonerce Pierinie Gilli jednocześnie ukazując zbieżność wydarzeń w Montichiari i Fontanelle z 1947 roku z objawieniami Matki Boskiej w Fatimie.

Ta zbieżność jest ogromna. Matka Boża ukazuje swoje zranione Niepokalane Serce, prosi o pokutę i wynagrodzenie za grzechy przeciw Jej sercu. Mało tego, 7 grudnia 1947 roku ukazuje się z Hiacyntą i Franciszkiem – fatimskimi wizjonerami. Można wręcz powiedzieć, że wydarzenia z Montichiari są wyjaśnieniem największych objawień maryjnych z początku XX w. – mówi ks. dr Marcin Sobiech.

Autor od dawna studiował objawienia Matki Boskiej w Fatimie. Jednak nie tylko zapał do poznawania ich dogłębniej był natchnieniem do napisania książki.

Jest ona owocem mojej pielgrzymki do miejsc związanych z objawieniami Matki Bożej Róży Duchownej. W czerwcu tego roku po raz pierwszy stanąłem w tych miejscowościach i właśnie ta wizyta przypieczętowała powstanie książki – tłumaczy autor.

Nabożeństwo 8 grudnia odprawiane między godziną 12 a 13, nazywane Godziną Łaski jest coraz częściej odprawiane przez wiernych. Jednak mało kto wie, że ta forma modlitwy ma swój początek w Montichiari i Fontanelle. Dla wszystkich osób chcących poznać genezę nabożeństwa oraz nieznanych objawień, książka „Objawienia Róży Duchownej Montichiari i Fatima” pióra ks. dra Ks Marcina Sobiecha jest pozycją obowiązkową.

Książkę można kupić na stronie internetowej wydawnictwa SPES MediaGruop a już od początku września będzie dostępna w większości księgarni katolickich na terenie całej Polski.

Mateusz Święcicki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *