RN
TwitterFacebook

Nowy utwór od Marcina Wargockiego zadebiutował w sieci

W sieci pojawił się drugi singiel pt. „Ufność” promujący nadchodzącą płytę „Nie Wątp” Marcina Wargockiego. Będzie to kolejny krążek w karierze tego artysty. Zabierze nas do muzycznej krainy łagodności, dając nadzieję i wzmacniając wiarę.

Na krążku znajdzie się 15 nastrojowych utworów o tematyce religijnej, które zarówno w
warstwie tekstowej, jak i muzycznej zachwycają i wzruszają, sprzyjając głębokiej duchowej i modlitewnej refleksji. Utwory skłaniają pozytywnie do życia i siebie samego, uczą wrażliwości i dostrzegania śladów Bożej obecności wokół nas i… zabierają do krainy chrześcijańskiej łagodności.

Marcin jest jednym z niewielu polskich artystów chrześcijańskich, który wydał swoją płytę nie tylko na CD ale także na vinylu. Podobnie będzie z nowym wydawnictwem.

Marcin Wargocki muzykę kochał odkąd chodzi po tym Bożym świecie. Przygodę z gitarą rozpoczął mając czternaście lat, sam się uczył na niej grać. Pewien potencjał musiał zauważyć w nim jego polonista, który zaprosił Marcina do wzięcia udziału w przedstawieniach, na których to grał i śpiewał różne polskie piosenki. Tak zetknął się z
zespołem Stare Dobre Małżeństwo, który mu zaimponował i który pokochał, a miłość ta
trwa do dziś.

Obecnie Marcin ma 40 lat, żonę i trójkę dzieci. Pracuje jako przedstawiciel handlowy w
pewnej włoskiej firmie. Miłość i pasja do muzyki jest w nim cały czas. Na co dzień mieszka w Józefowie. Jego pierwsza płyta “GPS na Niebo” została bardzo ciepło przyjęta przez słuchaczy, a premierowy singiel z nadchodzącego krążka pt. “Nie
Wątp” znalazł się w pierwszej trójce Listy z Mocą.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *