TwitterFacebook

Dla mnie to jest niezrozumiała decyzja – komentuje poseł Bernadeta Krynicka decyzję komitetu politycznego PiS

Dla mnie to jest niezrozumiała decyzja – tak wieczorną decyzję komitetu politycznego Prawa i Sprawiedliwości w sprawie obsady kandydata na prezydenta Łomży w jesiennych wyborach samorządowych komentuje poseł Bernadeta Krynicka.

Chciałoby się powiedzieć: „bez komentarza”. Tak naprawdę kandydatem zarządu okręgowego i moim był obecny prezydent Mariusz Chrzanowski (…) Jest to dla mnie niepojęte – mówi Bernadeta Krynicka. 

Posłanka PiS-u zwraca uwagę na to, że Agnieszka Muzyk uzyskała rekomendację PiS-u nie przynależąc do Prawa i Sprawiedliwości. Dla mnie jest to niezrozumiałe, ja tego nie rozumiem. Może jeszcze za krótko jestem w polityce – dodaje Bernadeta Krynicka.  

Wczoraj wieczorem komitet polityczny Prawa i Sprawiedliwości wskazał Agnieszkę Muzyk na kandydata na urząd Prezydenta Miasta Łomży. Decyzją władz wojewódzkich partii kandydatem miał być obecny prezydent Mariusz Chrzanowski.

AM

2 kommentarze

  1. Anna Odpowiedz

    Myślę że PIS w Łomży poprzez taką decyzję wiele straci…

  2. pisowiec Odpowiedz

    a ty kobieto w ogóle coś rozumiesz? Bo sądząc po twoich publicznych występach jako poseł to niewiele. Za to wyrachowanie szanowna poślica opanowała do perfekcji. Czas ci kobieto na boczny tor i wstydu wyborcom oszczędź.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *