TwitterFacebook

Krzysztof Ogrodziński zostaje w ŁKS-ie na kolejny sezon

Krzysztof Ogrodziński pozostanie trenerem ŁKSu 1926 Łomża na kolejny sezon. Cały sztab szkoleniowy pozostaje bez zmian. Klub jest zadowolony z pracy jaką trener ze sztabem wykonali w zeszłym sezonie.

Prezes klubu, Łukasz Uściłowski zwraca uwagę przede wszystkim na udaną drugą połowę sezonu gdzie drużyna w 6 ostatnich meczach zanotowała 4 zwycięstwa i 2 remisy. Ta druga część sezonu, te momenty kiedy musieliśmy sobie radzić głównie wychowankami pokazała, że sztab szkoleniowy stanął na wysokości zdania. Ta końcówka sezonu była bardzo udana i to w głównej mierze rzutowało na to, że jesteśmy zadowoleni z pracy jaką wykonał sztab szkoleniowy zdając sobie sprawę z tego, że pracował w bardzo trudnych warunkach – mówi prezes ŁKS-u.

Na ławce trenerskiej bez zmian, a w kadrze zespołu póki co sprawa wygląda podobnie. Na testach w klubie z zaplecza ekstraklasy był jedynie Damian Gałązka, który jednak wrócił do Łomży. Zapytań o innych zawodników na tę chwilę nie ma, a o transferach do klubu też nic nie wiadomo. Prezes klubu nie ukrywa, że dwóch zawodników, którzy podniosło by jakość zespołu brakuje.

ŁKS uplasował się na 10 miejscu w rozgrywkach zdobywając 45 punktów. Do pierwszej 8, którą zapowiadał trener przed sezonem klubowi z Łomży zabrakło 5 oczek. Przygotowania do nowego sezonu piłkarze łomżyńskiego klubu rozpoczną 11 lipca.

Bartosz Święciński

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *