RN
TwitterFacebook

Łomża: Nowy Komendant łomżyńskiej Straży Miejskiej wciąż poszukiwany

Kandydatów było czterech, jednak nie udało się spośród nich wyłonić nowego Komendanta Straży Miejskiej. Władze miasta ogłosiły kolejny konkurs.

Trzech z czterech kandydatów, którzy zgłosili się w pierwszy konkursie uzyskało tyle samo punktów. W związku z tym nie udało się wyłonić nowego komendanta. W Biuletynie Informacji Publicznej pojawił się krótki komunikat i nowy konkurs na to stanowisko.

Kandydat musi mieć wykształcenie wyższe (preferowane kierunki to bezpieczeństwo publiczne, zarządzanie, administracja lub prawo), staż pracy minimum 5 lat, znajomość problematyki bezpieczeństwa i porządku. Preferowane jest ukończenie szkolenia podstawowego dla strażaków miejskich/gminnych, staż pracy w służbach mundurowych czy też prawo jazdy kat. B.

Swoje kandydatury można zgłaszać do 23 sierpnia 2019 r. do godz. 15:30. Komplet dokumentów można przynieść osobiście bądź też wysłać pocztą na adres: Urząd Miejski w Łomży, Wydział Organizacji i Kard, p. 123, 18-400 Łomża, ul. Stary Rynek 14 z dopiskiem „Oferta Pracy: Komendant Straży Pożarnej”.

pg

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *