RN
TwitterFacebook

Łomża: Wicemarszałek Maria Koc udzieliła poparcia lokalnym kandydatom do parlamentu

Posłowie i kandydaci na posłów startujący w wyborach do parlamentu z ramienia Prawa i Sprawiedliwości spotkali się w Łomży żeby podsumować mijającą kampanię i raz jeszcze zachęcić wyborców do głosowania. Gościem konferencji  była wicemarszałek senatu Maria Koc.

Wicemarszałek zachęcała do wzięcia udziału w tegorocznych wyborach parlamentarnych. – Kampania wyborcza dobiega końca. Czas na ostatni apel, o to, by Polacy poszli do wyborów, żeby skorzystali ze swojego prawa do decydowania o losach Polski – mówiła.

Maria Koc udzieliła też poparcia w wyborach do senatu Markowi Komorowskiemu, który przypomnijmy, startuje w zamian za śp. Kornela Morawieckiego. – Wierzę, że pan Marek Komorowski będzie godnie reprezentował swój region w Warszawie, tym bardziej że dobrze zna ten region i jego samorządowców – mówiła wicemarszałek.

Marek Adam Komorowski opowiedział z kolei o planach i kontynuacji obecnych inwestycji w regionie m.in. o budowie tras Via Baltica i Via Carpatia, a także planach poszerzenia trasy Augustów – Białystok. Kandydat na senatora udzielił też poparcia  obecnym na konferencji kandydatom do Sejmu z ramienia Prawa i Sprawiedliwości.

BB

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *