TwitterFacebook

Lotniczy Oskar trafił do Łomży

W sobotę 2 lutego zdobyliśmy Brązowego Cumulusa 2018 w Plebiscycie na 10 najlepszych sportowców lotniczych. To taki „Oskar” w naszym lotniczym świecie. Jesteśmy szczęśliwi. Spełniamy swoje marzenia, zdobywamy medale dla Polski a dodatkowo ludzie to widzą i doceniają. Czy może być coś piękniejszego?

Rok 2018 był dla nas przełomowy. Pozyskaliśmy głównego sponsora a zarazem przyjaciela firmę METAL TECHNIK, min dzięki której mogliśmy polecieć na Mistrzostwa Świata do Tajlandii. Z Tajlandii przywieźliśmy aż dwa złote medale i jeden brązowy. Rywalizowaliśmy z najlepszymi pilotami na świecie, a na końcu mogliśmy z dumą zaśpiewać Mazurka Dąbrowskiego, stojąc na podium z medalami.

Gala Cumulusy to dla nas też świetna okazja do integracji ze środowiskiem lotniczym i szansa na wymianę doświadczeń. Podczas roku sporadycznie spotkamy się na pokazach, ale nie ma czasu porozmawiać. Gratulujemy organizatorom firmie AEROPACT tak świetnego wydarzenia, wszystko było dopięte na ostatni guzik.

W roku 2019 skupiamy się głownie na zawodach w Polsce, treningach i ulepszaniu sprzętu. W 2020 mamy mistrzostwa świata w Brazylii do których czeka nas jeszcze mnóstwo przygotowań. Ale jesteśmy przekonani że jeszcze w tym roku nie raz was zaskoczymy.

Dziękujemy mieszkańcom Łomży za wsparcie i głosy. To dzięki tym głosom udało nam się wygrać Brązowego Cumulusa. Jesteśmy wdzięczni za zaufanie i wsparcie.

Adam Pupek i Piotr Kozikowski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *