TwitterFacebook

Maciej Borysewicz trzecim wiceprzewodniczącym Rady Miejskiej Łomży

Kandydaturę Macieja Borysewicza zgłosił jego młodszy, klubowy kolega Piotr Serdyński. – Mając na uwadze porozumienie zawarte między klubami radnych, zgłaszam kandydaturę radnego Macieja Borysewicza. Ustalenie to przewiduje przedstawicielstwo wszystkich klubów radnych w prezydium, aby każdy klub miał swojego reprezentanta podczas jego zebrań – mówił radny Serdyński. Maciej Borysewicz uzyskał 19 z 23 głosów poparcia radnych i nie miał kontrkandydata na to stanowisko.

– Bardzo serdecznie dziękuje za tak duże zaufanie i postaram się swoją pracą państwa radnych nie zawieść. Naprawdę jest to dla mnie ważne, także w kontekście tego porozumienia, współpracy w radzie. Tego, że możemy wspólnie w prezydium podejmować najważniejsze decyzje dotyczące pracy naszej rady – mówił zaraz po ogłoszeniu wyników nowy wiceprzewodniczący Rady Miejskiej Łomży Maciej Borysewicz.

Wcześniej wiceprzewodniczącymi zostali Dariusz Domasiewicz z Przyjaznej Łomży i Andrzej Grzymała z KWW Mariusza Chrzanowskiego. Przewodniczącym rady został Jan Olszewski z PiS. O stanowisko przewodniczącego rady starał się również Maciej Borysewicz.

pz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *