RN
TwitterFacebook

Mariusz Chrzanowski: W szkole nie tylko zdobywacie wiedzę, ale także odkrywacie swoje talenty

Rozpoczyna się nowy rok szkolny 2019/2020. Z tej okazji specjalny list do uczniów i całego środowiska szkolnego wystosował prezydent Łomży Mariusz Chrzanowski. Jego treść prezentujemy poniżej.

Szanowni Państwo

Dyrektorzy szkół i placówek oświatowych

Nauczyciele, Pedagodzy

Pracownicy administracji i obsługi

Drodzy Uczniowie i Rodzice

Dziś inaugurujemy, pełen nowych wyzwań i nauki, rok szkolny 2019/2020.

Drodzy Uczniowie,

Mam nadzieję, że wypoczęci i radośni powracacie do swoich obowiązków. Jestem przekonany, że rok szkolny 2019/2020 będzie dla Was, nie tylko kolejnym rokiem nauki, ale przede wszystkim czasem ciekawych doświadczeń i zdobywania nowych umiejętności. Wierze, że dobrze go wykorzystacie. Pamiętajcie, że w szkole nie tylko zdobywacie wiedzę, ale także odkrywacie swoje talenty.

Szanowni Nauczyciele, Pedagodzy oraz Pracownicy szkół i placówek oświatowych,

Kształtowanie ludzkich umysłów i serc to nie lada wyzwanie, ale jestem przekonany, że dzięki Państwa zaangażowaniu i zapałowi do pracy dydaktycznej, nauczanie młodych pokoleń będzie przyjemnością i osobistą satysfakcją. Sukcesy naszych dzieci i młodzieży oraz Państwa entuzjazm zawodowy właśnie to potwierdzają. Dziękuję za trud Państwa pracy i życzę, by nadchodzący rok szkolny był okresem nowych wyzwań, pomyślnej współpracy, wzajemnej życzliwości, a także licznych sukcesów we wszelkich działaniach.

Szanowni Rodzice,

Życzę, by szkoła była miejscem przyjaznym, by tworzona w niej atmosfera sprzyjała osiąganiu przez dzieci dobrych wyników w nauce, dawała im możliwości rozwoju zainteresowań oraz osobowości. Niech osiągnięcia Państwa dzieci będą nieustającym powodem do dumy.

Pragnę życzyć wszystkim, aby rozpoczynający się rok szkolny spełnił pokładane w nim nadzieje, stając się dla Państwa źródłem pozytywnych przeżyć, sukcesów oraz twórczych pomysłów, które zaowocują wartościowymi oraz atrakcyjnymi przedsięwzięciami edukacyjnymi i wychowawczymi.

Z wyrazami szacunku,

Mariusz Chrzanowski.

oprac.pg

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *