RN
TwitterFacebook

„Mieszkanie Plus” w Łomży

Łomża ma dołączyć do programu „Mieszkanie Plus” – zapowiedział wczoraj na antenie Radia Nadzieja prezydent miasta Mariusz Chrzanowski. Program „Mieszkanie Plus” to program rządowy. Jak zapowiadała premier Beata Szydło – Ten program jest pierwszym tego typu kompleksowym rozwiązaniem problemów mieszkaniowych Polaków (…)

W najbliższy poniedziałek prezydent Łomży Mariusz Chrzanowski udaje się z wizytą do Warszawy, gdzie w obecności wicepremiera Mateusza Morawieckiego będzie podpisywał list intencyjny, który ma przełożyć się w dalszej części na porozumienie w sprawie zafunkcjonowania w mieście programu „Mieszkanie Plus”.

To potwierdza, że Łomża jest w gronie samorządów, w których program „Mieszkanie Plus” będzie realizowany i będę tego w przeciągu dwóch lat pilnował – mówi Mariusz Chrzanowski.

Prezydent Chrzanowski nie bez kozery położył nacisk na najbliższe dwa lata. Dziś z kolei mijają dwa lata od chwili złożenia przez prezydenta Mariusza Chrzanowskiego ślubowania, po wygranych wyborach samorządowych w 2014 roku. 

Dziś o godzinie 10:00 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta rozpocznie się konferencja, podsumowująca pierwszą połowę kadencji prezydenta Mariusza Chrzanowskiego.  

mk

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *