RN
TwitterFacebook

Nadmierna prędkość i alkohol przyczyną niebezpiecznych zdarzeń w Łomży

Przekroczył prędkość w terenie zabudowanym o prawie 60 kilometrów na godzinę. 20-letniego kierowcę zatrzymali w Łomży policjanci z drogówki. Do zdarzenia doszło wczoraj (08.08) przed godziną 21.00.

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego na Szosie do Mężenina zatrzymali do kontroli 20-letniego kierującego Fiatem, mieszkańca powiatu siemiatyckiego. W obszarze zabudowanym jechał on z prędkością o 57 km/h wyższą niż dopuszczalna. 20-latek jechał w Łomży z prędkością 107 km/h – mówi aspirant Ewelina Szlesińska z Komendy Miejskiej Policji w Łomży.

Do kolejnego niebezpiecznego zdarzenia doszło dziś (09.08) rano na Al. Legionów w Łomży. Pijany 55-latek wjechał w ścianę budynku jednej z restauracji. Po zatrzymaniu okazało się, że kierowca Forda ma ponad promil alkoholu w organizmie. Nietrzeźwego mężczyznę zatrzymano, trwają policyjne czynności w tej sprawie.

Łomżyńscy policjanci apelują o ostrożną jazdę. Przypominają, że to właśnie alkohol i nadmierna prędkość są głównymi przyczynami tragicznych w skutkach wypadków na drogach.

Marzena Wiśniewska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *