RN
TwitterFacebook

Ostrołęka: Poszukiwani zostali zatrzymani. Jeden z nich ukrywał się w piwnicy

Jak skuteczni są dzielnicowi pokazali ostatnio ostrołęccy funkcjonariusze. Dzięki ich bardzo dobremu rozpoznaniu rejonu służbowego podczas jednej interwencji zatrzymali dwie osoby poszukiwane.

Mundurowi ustalili, że w jednym z domów w Ostrołęce mogą przebywać osoby poszukiwane, w tym jedna z nich do odbycia kary pozbawienia wolności.

Realizacja sprawy została zaplanowana na środowy wieczór (9.10). Kiedy policjanci zapukali do domu drzwi otworzyła im 44 – letnia kobieta. Po jej sprawdzeniu okazało się, że jest ona poszukiwana do odbycia kary pozbawienia wolności.

44 – latka twierdziła, że w domu jest sama. Chcąc przekonać policjantów do swojego racji zaproponowała, aby weszli do środka i sami sprawdzili wnętrze domu. Jednak funkcjonariusze zachowali czujność.

Sprawdzenie domu potwierdziło ustalenia policjantów, w jednym z pokoi policjanci zauważyli zagięty dywan, a pod nim właz do piwnicy. Po jego odsłonięciu funkcjonariusze zobaczyli ukrywającego się tam mężczyznę.

Okazał się nim 40 – letni ostrołęczanin. Sprawdzenie go w policyjnych systemach informatycznych ujawniło, że jest on poszukiwany przez prokuraturę do ustalenia miejsca pobytu.

KMP w Ostrołęce

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *