TwitterFacebook

Ostrołęka: Remont mostu na Narwi. Ważne zmiany w ruchu

Trwa przebudowa mostu na Narwi w Ostrołęce. W lipcu wprowadzone zostaną kolejne zmiany w ruchu. Szczególnie dotyczy to pojazdów ciężarowych, które przemieszczają się w ciągu DK 61.

Władze Ostrołęki właśnie poinformowały, że od dnia 22.07.2019 r. do dnia 31.08.2019 r. częściowo wyłączona z ruchu drogowego zostanie ulica Spacerowa i Mostowa. W tym czasie zawieszone zostaną też zezwolenia na przejazd tymczasową przeprawą wydane dla ciężarówek o dopuszczalnej masie całkowitej przekraczającej 3,5 t. 

Zmiany mają związek z przystąpieniem wykonawcy do przebudowy podjazdów. 22 lipca br. roku nastąpi zmiana organizacji ruchu, zgodnie z którą ruch pojazdów służb miejskich, komunikacji zbiorowej, zaopatrzenia do 10 ton oraz pojazdów uprzywilejowanych takich jak policja, straż pożarna, pogotowie ratunkowe – skierowany będzie objazdem:

– z kierunku Warszawy i Olsztyna ulicą: Mostową, tymczasową przeprawą mostową, ulicą Szwedzką, Szpitalną do ulicy Mostowej (DK nr 61),

– z kierunku Łomży ulicą: Mostową, Spacerową, tymczasową przeprawę mostową do ulicy Mostowej w stronę ronda Księcia Siemowita III.

Natomiast pojazdy ciężarowe o dopuszczalnej masie całkowitej przekraczającej 3,5 t prowadzony będzie objazdami poza granicami miasta Ostrołęki.

Informacja o ponownej możliwości przejazdu pojazdów ciężarowych o DMC powyżej 3,5 tony przez tymczasową przeprawę na Narew zostanie podana w terminie zależnym od zaawansowania prac.

oprac. pg

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *