TwitterFacebook

Pomagać trzeba umieć. Uczy tego Grupa Ratownicza „Nadzieja”

Grupa Ratownicza „Nadzieja” organizuje otwarty darmowy kurs pierwszej pomocy. Kurs odbędzie się 29 listopada o godzinie 17.00 w siedzibie Grupy przy ul. Zawadzkiej 55 w Łomży. Zgłoszenia można dokonać poprzez wiadomość e-mail na adres [email protected] wpisując w tytule „Pierwsza pomoc listopad 2018”.

Często o przeżyciu drugiej osoby decydują sekundy. Czekając na przybycie służb ratunkowych, nie można stać bezczynnie. Każdy z nas może znaleźć się w sytuacji, w której szybka reakcja i umiejętność udzielania pierwszej pomocy może uratować komuś życie. Dlatego Grupa Ratownicza Nadzieja zaprasza na bezpłatne szkolenie z zakresu pierwszej pomocy.

Grupa Ratownicza Nadzieja

1 komentarz

  1. janek Odpowiedz

    Grupa NADZEJA zasługuje na pochwałę i wdzięczność za swoją działalność na rzecz ratowania życia ludzkiego. Pozwala na rozwój wielu osób które w sposób profesjonalny chcą pomagać innym. Organizowane akcje krwiodawstwa przy parafii oraz budowanie więzi międzyludzkich to wielka zasługa duszpasterzy parafi . Wszyscy łomżyniacy jesteśmy dumni z was , z całej grupy ratowniczej . DZIĘKUJEMY !!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *