TwitterFacebook

Prawo i Sprawiedliwość zaprezentowało kandydata na prezydenta Łomży. To Agnieszka Muzyk

Konferencją prasową w Hotelu Gromada w Łomży Prawo i Sprawiedliwość rozpoczęło wyścig o fotel prezydenta miasta w nadchodzących wyborach samorządowych. Kandydatem PiS-u jest nienależąca do partii Agnieszka Muzyk.

Agnieszka Muzyk w trakcie wystąpienia odniosła się do kilku spraw związanych z miastem i jego zarządzaniem. Uczyniła miedzy innymi ukłon w stronę ludzi młodych przekonując, że wie co należy zrobić, aby ludzie młodzi, tak jak ona sama kilkanaście lat temu, zdecydowali się na pozostanie w mieście nad Narwią.

W trakcie wystąpienia Agnieszka Muzyk nie omieszkała zaznaczyć swojego wkładu w rozwój miasta, szczególnie w dziedzinach, za które była bezpośrednio odpowiedzialna przez trzy i pół roku sprawowania funkcji wiceprezydenta miasta. Zapowiedziała też szereg licznych spotkań z wyborcami, w których uczestniczyć mają przedstawiciele władz ministerialnych.

Na konferencji, oprócz lokalnych działaczy Prawa i Sprawiedliwości oraz przedstawicieli partii wchodzących w skład Zjednoczonej Prawicy obecni byli: wiceminister straw wewnętrznych i administracji Jarosław Zieliński, wiceminister rolnictwa i rozwoju wsi Tadeusz Romańczuk oraz poseł Prawa i Sprawiedliwości Lech Kołakowski, który sprawował rolę prowadzącego konferencję.

Wypowiedź kandydatki PiS na prezydenta Łomży Agnieszki Muzyk:

Wypowiedź wiceministra spraw wewnętrznych i administracji Jarosława Zielińskiego:

Wypowiedź wiceministra rolnictwa i rozwoju wsi Tadeusza Romańczuka:

22 komentarzy

 1. Jaro Odpowiedz

  Jak pan poseł Rzepecki był w Ostrołęce to został zaproszony na wywiad do Radia Nadzieja ale czy ten wywiad gdzieś się ukazał? Może to dlatego też nie ma informacji o Chrzanowskim?

 2. Z twittera Odpowiedz

  Jak słucham wyborczej oferty opozycji dla Polaków, to mam wrażenie, że słyszę gwałciciela, dzwoniącego z więzienia do swojej ofiary, z propozycją „randki”.

 3. Kasia Odpowiedz

  To zdjęcie odzwierciedla żeczywistość wygląda jak czarownica…

 4. Mim Odpowiedz

  A gdzie jest bp. Bronakowski?
  Ja jestem za PiS, ale na Panią Muzyk nie zagłosuję. Swój głos oddam na opozycję, bo to co stało się w Łomży jest porażką PiS-u.

 5. darekk Odpowiedz

  jeżeli jej dwie decyzje kosztowały miasto 1000000 zł, a prezydent dziennie podejmuje wiele decyzji……to po tygodniu zdewastuje ona cały budżet miasta

 6. enej Odpowiedz

  ale to naprawdę trzeba nie mieć honoru i wstydu żeby w tej sytuacji startować w wyborach!!!!!

 7. serce miasta Odpowiedz

  JEDYNYM KANDYDATEM NA PREZYDENTA JEST MARIUSZ CHRZANOWSKI!!!!!!

 8. darekk Odpowiedz

  ci ludzie w tle są tak ślepi czy tak głupi????

 9. serce miasta Odpowiedz

  NIE dla muzyk!!!!!!

 10. Chrzanowkiemu już dziękujemy. Odpowiedz

  I tu przygnało tego przygłupa z mylomza, znów pisze komentarze pod kilkoma pseudonimami co minuta .

 11. wyborca i sympatyk PiS Odpowiedz

  gdyby miejscowy kościół popierał kandydaturę Chrzanowskiego to na bank nie byłby narażany na tak wulgarny i wściekły atak trolli z internetowej medialnej grupy wzajemnych interesów i powiązań wspierających kandydaturę Chrzanowskiego. Wówczas te wpisy tych samych autorów tylko pod róznymi nickami brzmiałyby całkiem inaczej i bylibyśmi świadkami wielkiego szacunku i unieśien emocjonalnych obecnej ekipy samorzadowej wobec miejscowych eminencji

 12. wyborca i sympatyk PiS Odpowiedz

  Polowa miejscowego PiS to zwyczajni karierowicze którzy przyczepli się do partii jak gówno do okrętu i krzyczą płyniemy. To ci ludzie w chwili obecnej stają naprzeciw kandydaturze Muzyk bo dla nich kończy się przyjemny rejs tym statkiem dla szkody całej PiS. Dlatego wybór poza miejscowym ośrodkiem decyzyjnym był tu właściwy bo gwarantował wybór kandydata który uzdrowi sytuację w miejscowym światku polityczno samorzadowym. I ta wizja doprowadza stary układ do takiej zaciekłej walki z pania Muzyk

 13. CZERWONY WIEWIÓR Odpowiedz

  Moim zdaniem obecny Prezydent zostanie ponownie wybrany. Dużo zrobił dla Miasta i są to rzeczy namacalne, widoczne, których nikt nie może zanegować. Natomiast pozostali kandydaci no to trochę śmiech na sali. Bo czy pączek czy fałszywa diva czy pozostali jeszcze mniej rozpoznawalni kandydaci mogą się pochwalić większymi osiągnięciami. Otóż nie. Oni wręcz mają się czym powstydzić.

 14. Asia W. Odpowiedz

  Chrzanowski przywrócił mi nadzieję w to że na fotelu prezydenta może zasiadać osoba, która doskonale rozumie potrzeby mieszkańców i która w żaden sposób nie wywyższa się ponad zwykłego mieszkańca. Miałam przyjemność rozmawiać z prezydentem osobiście i muszę powiedzieć że tak miłego człowieka, który z troską patrzy na los drugiego człowieka to jeszcze nie spotkałam. Dziękuje Panie Prezydencie jest Pan uczciwym człowiekiem i myślę że prawda zwycięży. Szkoda że na świecie jest tylu ludzi którzy próbują niszczyć takich ludzi jak Pan. Proszę się nie przejmować prawda zwycięży a fałszywi ludzie którzy dziś Pana atakują wymyślając durne przyczyny przegrają. Mocno trzymam za Pana kciuki. Jest Pan wspaniałym, szlachetnym człowiekiem a tylko tacy ludzie mogą dobrze wypełniać obowiązki służby mieszkańcom miasta

 15. Misiewicz ze śniadowa Odpowiedz

  Zdjęcie roku:) widać ze ta baba ze Śniadowa ma parcie do władzy…nie patrząc na ludzi.to co zrobiła swojemu szefowi jest niewybaczalne

 16. tomek11111 Odpowiedz

  nie podaje moze ma juz zakaz od biskupa????????????

 17. AMEN Odpowiedz

  godnosc czym jest godnosc????

  zielonego pojecia nie ma o godnosci. z wyrahowaniem, perfidia ktorej nie powstydzilby sie sam diabel, z premedytacja razem ze swym poplecznikiem przekrecili liste bo BOG TAK CHCIAL.

 18. oskar Odpowiedz

  Ja z cała rodzina zagłosuje na Mariusza. Zmiany na plus są widoczne. Stawia na młodych dba o starszych. 5 głosów masz na bank ode mnie!!! Muzykowa z biskupem i kaczorem mogą się obejść smakiem

 19. Kaśka Odpowiedz

  Przecież ona brzmi jak desperatka, a jak jej głos drży, widać że się bała mówić. Ona ma być prezydentem??????? przecież nie jest w stanie zapanować sama nad sobą… brak mi słów. Czy politycy, którzy ją popierają nie dostrzegają że jej kandydatura ośmiesz PIS?????

 20. Ewelina Odpowiedz

  To desperatka, a jak jej głos drży, widać że bała się mówić. Ona ma być prezydentem??? Nawet nad sobą nie jest w stanie zapanować…. tym wystąpieniem pokazała swoją niemoc

 21. Katarzyna Odpowiedz

  Chrzanowski cieszy się dużym poparciem i to właśnie polityków PISu. Myślę że wstydzą się jej kandydatury. Już teraz widać kto wygra. Muzykowa nawet zapanować nad sobą nie potrafi, wystarczy obejrzeć jej konferencję prasową.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *