RN
TwitterFacebook

Spotkanie wielkanocne w łomżyńskim szpitalu już z nowym dyrektorem [FOTO]

Łatwiej jest być biskupem w Łomży, niż dyrektorem szpitala – powiedział biskup Janusz Stepnowski do nowego dyrektora Szpitala Wojewódzkiego w Łomży, Mariusza Obryckiego podczas tradycyjnego spotkania wielkanocnego zorganizowanego przez dyrekcję oraz pracowników placówki zdrowia. W uroczystości wzięło udział wielu gości, duchowni, samorządowcy i przedstawiciele służb mundurowych.

Wszyscy wiemy jak ciężką i ofiarną pracę wykonuje personel szpitala. (…) Szpital to nie mury, tylko ludzie, którzy go tworzą i dzięki państwu ten szpital funkcjonuje i jest tak dobry – powiedział do pracowników szpitala, Mariusz Obrycki, który od poniedziałku oficjalnie jest dyrektorem placówki. Został on wybrany na tę funkcję przez zarząd województwa podlaskiego na okres 6 lat. Zastąpił na tym stanowisku Romana Nojszewskiego.

Wszyscy zebrani goście oprócz tradycyjnych życzeń wielkanocnych, składali gratulacje i życzyli szczęścia i sukcesów Mariuszowi Obryckiemu. – Panie dyrektorze chcę życzyć panu wielkiego sukcesu zawodowego, bo on będzie sukcesem wszystkich pracowników szpitala, mieszkańców Łomży i ziemi łomżyńskiej. Tego wszyscy oczekujemy – mówił poseł Lech Kołakowski. – Mam nadzieję, że ten szpital się wzmocni i będzie jeszcze lepiej się rozwijał – życzyła zaś poseł Bernadeta Krynicka.

Na zakończenie biskup Janusz Stepnowski pobłogosławił znajdujące się na stole smakołyki, po czym zebrani wymienili się życzeniami i skosztowali wielkanocnych potraw przygotowanych przez szpitalnych kucharzy.

Bartosz Święciński

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *