TwitterFacebook

Srebro dla UKS 4 Łomża w finale ligi mazowieckiej U-11

Dziewczęta reprezentujące Uczniowski Klub Sportowy 4 Łomża i Szkołę Podstawową nr 4 w Łomży zajęły drugie miejsce w finale Mazowieckiej Ligi Koszykówki U-11.

W turnieju finałowym łomżyńska drużyn zmierzyła się z zespołami z Piaseczna i Grodziska Mazowieckiego. – Mecz o złoto przegraliśmy siedmioma punktami. Przez pierwsze trzy kwarty prowadziliśmy i byliśmy o krok od zwycięstwa, jednak drużyna gospodarzy niesiona dopingiem swojej publiczności w czwartej kwarcie doprowadziła do remisu i po trzech nieszczęśliwych błędach, które popełniliśmy w obronie udało się im wyjść na przewagę. Naszym dziewczynkom zabrakło sił, by odrobić tę stratę.
Drugi mecz wygraliśmy prowadząc od początku do końca – komentuje trener drużyny Marcin Piotrowski. – Chciałbym w tym miejscu serdecznie podziękować panu prezydentowi Mariuszowi Chrzanowskiemu, pani dyrektor SP4 Łomża Iwonie Borawskiej oraz panu Arturowi Ciborowskiemu dyrektorowi ZSTiO nr 4 w Łomży. Wsparcie tych osób pozwala nam sięgać tak wysoko i im dedykujemy ten sukces – dodaje trener.

skład zwycięskiej drużyny:

1. Maja Sierzputowska – kapitan
2. Oliwia Dąbrowska
3. Oliwia Cwalina
4. Karolina Laskowska
5. Łucja Pawłowicz
6. Gabriela Ustaszewska
7.Wiktoria Chojnowska
8. Oliwia Łada
9. Justyna Dudas
10.Nikola Kozłowska
11. Michalina Siedlanowska
12. Martyna Grodzka
13. Hanna Faryna
14. Pola Balewska
15. Iza Gleba
16.Natalia Jankowska
17. Zofia Cichocka
18. Maja Zysk
19. Anna Polkowska

af/SP4

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *