TwitterFacebook

Uczniowie „Budowali z PREFBETEM Śniadowo” po raz 10 [FOTO]

7 szkół wzięło udział w 10. edycji konkursu „Buduj z PREFBETEM Śniadowo” organizowanego przez Przedsiębiorstwo Produkcji Betonów PREFBET oraz Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących nr 4 w Łomży. W konkursie uczestniczyli najlepsi uczniowie z klas o profilu budowlanym z Łomży, Białegostoku, Ostrołęki, Augustowa, Łap, Ełku i Bielska Podlaskiego. Najlepsi okazali się przedstawiciele Zespołu Szkół Zawodowych nr 5 w Białymstoku.

Konkurs składał się z dwóch części: praktycznej i teoretycznej. W części praktycznej uczniowie musieli wykonać element konstrukcyjny zgodnie z przedstawionym rysunkiem. Przedstawiciele swoich szkól mieli na te zadanie 2 godziny. Później uczestnicy zmierzyli się z testem, który dotyczył technologii produkcji oraz zastosowania wyrobów będących w ofercie PREFBETU Śniadowo.

Konkurs jest efektem współpracy między firmą, a Zespołem Szkół Technicznych i Ogólnokształcących nr 4 w Łomży. Jest to idealna i konieczna droga do tego, aby młodych ludzi którzy będą związani z branżą budowlaną, zapoznali się z ofertą naszej firmy, z tym co wprowadzamy nowego na rynek, oraz żeby poznali ten zawód nie tylko od strony teoretycznej ale i praktycznej – mówi prezes firmy PREFBET Śniadowo Jerzy Michalak.

Bartosz Święciński

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *