RN
TwitterFacebook

Zbigniew Ziobro w Łomży: Żeby nie było jak było [FOTO]

Minister Zbigniew Ziobro odwiedził Łomżę. Na spotkaniu z mieszkańcami miasta mówił m.in. o uszczelnianiu budżetu państwa, rozprawieniu się z licznymi grupami przestępczymi w tym z mafią lekową oraz o sposobach pozyskiwania środków na realizację programów Prawa i Sprawiedliwości. Zbigniew Ziobro wspomniał też o planowanej budowie sądu rejonowego w Grajewie.

Jednym z głównych powodów dla których minister odwiedził Łomżę, a wcześniej Grajewo było udzielenie poparcia kandydatce PiS Aleksandrze Szczudło i zachęcenie mieszkańców regionu do udziału w wyborach parlamentarnych.

– Chciałem prosić państwa, abyście zdecydowali się pójść na wybory. To są bardzo ważne wybory, które będą decydować tym, czy będziemy mogli w bardzo wielu obszarach kontynuować dobrą zmianę w Polsce. My nie chcemy, żeby było jak było. Chcemy żeby było w Polsce dużo lepiej, żeby Polska zmierzała w kierunku państwa dobrobytu, żeby Polska była uczciwym, bezpiecznym krajem, żebyśmy byli dumni, że żyjemy w Polsce – mówił minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro.

W spotkaniu udział wziął także prezydent Łomży, Mariusz Chrzanowski, który mówił o bieżących inwestycjach miasta i podobnie jak minister udzielił swojego poparcia kandydatce w wyborach do Sejmu Aleksandrze Szczudło.

BB

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *