TwitterFacebook

Złodziej biżuterii i komputera w rękach łomżyńskich policjantów

Łomżyńscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież biżuterii, komputera, a także sprzętu domowego użytku. Poszkodowany oszacował straty na prawie 5 500 złotych. 28-letni mieszkaniec Łomży usłyszał już zarzut. Teraz za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowie przed sądem.

Funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Łomży, na początku września otrzymali zgłoszenie o kradzieży biżuterii, sprzętu komputerowego oraz przedmiotów gospodarstwa domowego. Jak ustalili policjanci, do kradzieży biżuterii doszło w parku, na terenie miasta. Do poszkodowanego podbiegł nieznany mężczyzna i zerwał mu z ręki bransoletkę. To nie koniec historii. W momencie, kiedy poszkodowany wszedł do domu zauważył, że brakuje w nim komputera i kilku przedmiotów gospodarstwa domowego. Jednak, dzięki wnikliwej pracy łomżyńskich kryminalnych udało się dość szybko ustalić podejrzanego o te kradzieże.

Okazał się nim 28–latek, który był już znany miejscowym śledczym. Wczoraj (12.09) mieszkaniec Łomży usłyszał zarzut kradzieży w warunkach recydywy. Teraz za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowie przed sądem.

KMP w Łomży

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *