TwitterFacebook

Ostrołęka: Blisko tysiąc nielegalnych paczek papierosów w rękach policji

60-letnia mieszkanka Ostrołęki została zatrzymana za posiadanie papierosów bez akcyzy. Policjanci znaleźli u niej w sumie 990 paczek. 

Funkcjonariusze z ostrołęckiego wydziału, który na co dzień zajmuje się zwalczaniem przestępczości gospodarczej ustalili, że mieszkanka Ostrołęki może sprzedawać papierosy bez polskich znaków skarbowych akcyzy.  Czynności prowadzone przez ,,operacyjnych” dzięki którym zabezpieczono kontrabandę miały miejsce 1 września na jednej z ostrołęckich ulic.

– Już pierwsze minuty działań policjantów potwierdziły ich ustalenia, 60-latka miała przy sobie 50 paczek papierosów, które nie posiadały polskich znaków skarbowych akcyzy. Jednak to nie wszystko, w trakcie przeszukania jej pomieszczeń mieszkalnych i piwnicznych zabezpieczono dodatkowo 940 paczek nielegalnego tytoniuinformuje podkom. Tomasz Żerański z ostrołęckiej Komendy Miejskiej Policji.

Łącznie zabezpieczono 990 paczek nielegalnych wyrobów. 60-latka została zatrzymana. Dalsze postępowanie w tej sprawie prowadza policjanci z ostrołęckiego zespołu do walki z przestępczością gospodarcza i korupcją.

pg

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *