TwitterFacebook

Ostrołęka: Władze szukają miejsca przyjaznego pszczołom

Jeszcze tylko do 23 sierpnia zainteresowane osoby mogą zgłaszać się do konkursu pn. „Miejsce  przyjazne pszczołom w mieście Ostrołęka w 2019 roku”. Celem jest ochrona pszczół, których z roku na rok jest mniej. 

W konkursie „Miejsce przyjazne pszczołom w mieście Ostrołęka w 2019 roku” chodzi o zgłoszenie posesji, balkonów i ogródków przyblokowych, które wyróżniają się różnorodnością i układem kompozycyjnym roślinności, w szczególności przyjaznej pszczołom, której okresy kwitnienia zapewniają ciągłość pożywienia dla pszczół. Celem konkursu jest zachęcenie mieszkańców Ostrołęki do dbałości o estetykę najbliższego otoczenia oraz włączenie do działań w zakresie tworzenia miejsc przyjaznych pszczołom.

Zgłoszenia do udziału w konkursie można dokonać do 23 sierpnia: listownie na adres Urzędu Miasta Ostrołęki, Plac gen. J.Bema 1, 07-410 Ostrołęka; osobiście poprzez złożenie formularza zgłoszeniowego w Punktach Obsługi Interesantów Urzędu Miasta Ostrołęki: Plac gen.J.Bema 1 lub przy ul. gen. T.Kościuszki 45, lub elektronicznie przesłać podpisany i zeskanowany formularz na adres e-mail: um@um.ostroleka.pl.

UM Ostrołęka/pg

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *