TwitterFacebook

Poszukiwania zakończone. Służby znalazły ciało 52-latka

Tragicznie zakończyły się poszukiwania 52-letniego mężczyzny, który we wtorek (15.08) wszedł do Narwi w okolicach mostu w Ostrołęce. Wtedy też bliscy, którzy przebywali z nim nad wodą, stracili go z oczu. Ciało 52-latka służby poszukiwawcze wyłowiły dziś (17.08) z rzeki.

Rzekę i jej brzegi, w rejonie gdzie po raz ostatni widziany był mężczyzna oraz dalej w dół, przeszukiwało we wtorek, do północy 23 policjantów, 2 strażników miejskich, 6 strażaków i 3 strażników Państwowej Straży Rybackiej. Wczoraj i dziś działania te były kontynuowane od rana. Brali w nich udział ostrołęccy policjanci, Państwowa Straż Rybacka, jednostki Państwowych i Ochotniczych Straży Pożarnych. Ponadto w działania włączyła się „Grupa Ratownicza Nadzieja” z Łomży. W poszukiwaniach mężczyzny wykorzystywany był specjalistyczny sprzęt. Dzisiaj przed południem z rzeki zostało wyłowione ciało poszukiwanego mężczyzny.

Policjanci apelują o zachowanie czujności i ostrożności nad wodą oraz przestrzeganie przynajmniej podstawowych zasad bezpieczeństwa.

Nie łączmy przyjemności korzystania z wypoczynku nad wodą z alkoholem, który ogranicza naszą koordynację ruchową i sprawia, że nie do końca realnie oceniamy mogące wystąpić zagrożenia w miejscu kąpieli.

Pamiętajmy, aby mieć pod kontrolą najmłodszych członków naszej rodziny, którzy podczas zabawy nie zawsze zdają sobie sprawę z niebezpieczeństwa jakie może nieść ze sobą woda. Nie wykorzystujmy do kąpieli miejsc odludnych, nieznanych, a szczególnie tych oznaczonych tablicami „Czarny Punkt Wodny” czy „Zakaz Kąpieli”.

KMP Ostrołęka/pz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *