RN
TwitterFacebook

Wypadek śmiertelny na trasie Kadzidło-Myszyniec [FOTO]

57-letni mężczyzna zginął na miejscu w wyniku zderzenia dwóch pojazdów osobowych w miejscowości Siarcza Łąka w powiecie ostrołęckim. Do zdarzenia doszło dziś, kilkanaście minut po godzinie 9. Droga w miejscu wypadku jest nadal zablokowana.

– Kierująca oplem astrą 18-letnia mieszkanka powiatu ostrołęckiego jadąc w kierunku Ostrołęki, straciła panowanie nad pojazdem. Kobieta zjechała najpierw na prawe pobocze, a następnie na lewy pas ruchu gdzie zderzyła się z nadjeżdżającym audi 80, kierowanym przez 57-letniego, również mieszkańca powiatu ostrołęckiego. Niestety w wyniku czołowego zderzenia pojazdów mężczyzna poniósł śmierć na miejscu. Kobieta była trzeźwa – poinformował nas aspirant Tomasz Żerański, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Na miejscu zdarzenia pracują policjanci pod nadzorem prokuratora. Ruch na odcinku trasy jest zablokowany. Policjanci kierują na objazd przez miejscowość Wykrot.

Mateusz Święcicki

1 komentarz

  1. Paweł Odpowiedz

    jak zwykle panienka zapewne twitowała w internecie i nie miała czasu zając się prowadzeniem samochodu – efekt niewinny człowiek zabity . Dla mnie to zwykłe zabojstwo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *