TwitterFacebook

Tragiczny wypadek pod Ostrołęką. Dwie osoby zginęły na miejscu, cztery przewieziono do szpitala

Dwie osoby zginęły na miejscu, cztery zostały przewiezione do szpital. To skutki tragicznego wypadku drogowego, do którego doszło w piątek późnym popołudniem, między miejscowościami Obierwia i Chudek w powiecie ostrołęckim.

Jak relacjonuje policja w zdarzeniu uczestniczyły dwa pojazdy – minibus i ciężarówka przewożąca żwir. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca busa marki na wyszkowskich numerach rejestracyjnych najprawdopodobniej wyprzedzał jadący w tym samym kierunku ciągnik rolniczy i na jednym z zakrętów zderzył się czołowo z wywrotką. u. Ze wstępnych informacji wynika, że co najmniej dwie osoby zginęły a pięć innych trafiło do szpitala.

Wywrotka przewróciła się na lewy bok na jezdnię i prawe pobocze. Z busa wypadło 2 pasażerów, którzy siedzieli z tyłu i prawdopodobnie nie mieli zapiętych pasów. Niestety zginęli na miejscu. Kierujący ciągnikiem rolniczym oddalił się –  mówi asp. Krzysztof Kolator z KMP w Ostrołęce.

Ponadto do szpitala trafiły cztery osoby. W akcji ratunkowej udział brał m.in. śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Policja apeluje do wszystkich użytkowników dróg o zachowanie szczególnej ostrożności w tracie jazdy.

mk/fot.eostroleka.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *