RN
TwitterFacebook

IV Ostrowskie Forum Rozwoju w Ostrowi Mazowieckiej [FOTO]

Hasłem tegorocznej edycji forum rozwoju w Ostrwi Mazowieckiej jest „Współodpowiedzialność za miejsce, za miasto w którym żyje, pracuje, inwestuje i którym się zarządza, w każdym aspekcie zrównoważonego rozwoju ”. To spotkanie społeczeństwa z przedsiębiorcami.

Podczas spotkania można było wysłuchać prelekcji osób mówiących o perspektywie rozwoju zarówno własnej osobowości jak i zwiększenia atrakcyjności miasta, w którym się mieszka. Jest możliwość do poznania nowych ludzi co daje większe możliwości rozwoju. Zapraszamy od 4 lat wszystkich liderów w najszerszym tego słowa rozumieniu, liderów biznesu, liderów organizacji pozarządowych i samorządowych i rozmawiamy o tym, jak tworzyć dobre miejsce, jak tworzyć konkretnie Ostrów Mazowiecką, tak by się tu nam dobrze mieszkało – mówi burmistrz Ostrowi Mazowieckiej, Jerzy Bauer.

Nie ma niczego dobrego, co nie wymagało by pracy wspólnej. Potrzebujemy różnych punktów widzenia, rożnych osób, potrzebujemy współpracy nawet jak jesteśmy bardzo indywidualistycznie nastawieni, to jednak potrzebujemy drugiego człowieka. Tu na tym forum chcemy się zastanowić wspólnie, na czym polega współodpowiedzialność za miejsce, w którym żyjemy – dodaje Jerzy Bauer.

W IV Ostrowskim Forum Rozwoju wzięło udział blisko 100 osób, to oferta dla wszystkich, dająca inspiracje do działania i weryfikująca dotychczasowe prace.

EN

dla wszy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *