TwitterFacebook

Ostrowianie pożegnali lato w mieście [FOTO]

Wydarzenie zorganizowano na placu wokół stawu przy ulicy Trębickiego. Mieszkańcy mówią, że takie wydarzenia integrują społeczność, mogą się spotkać ze znajomymi oraz wspólnie pobawić przy muzyce.

Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji. Scena ustawiona przy stawie miejskim od wczesnych godzin popołudniowych bawiła najmłodszych. Dzieci mogły obejrzeć przedstawienie teatru z Gdańska „Katarynka”. Dorośli w tym czasie mogli obejrzeć na placu wokół MOSIR-u wystawę zabytkowych samochodów, z których najstarsze było z 1954 roku. Ciekawą atrakcją, której nie ma na co dzień to zlot Food Tracków. Ostrowinie mogli zasmakować przysmaków różnych kuchni świata. To bardzo fajne wydarzenie, jednoczy społeczność. Możemy tu spotkać znajomych, których nie widzieliśmy przez całe wakacje, to ostatni czas tych pięknych wakacji. Teraz czeka nas ciężka nauka w szkole – mówi Kasia i Ania. Mieszkańcy mogli posłuchać zespołu „Kasyno”z ostrowskiego podwórka. Publiczność była zachwycona występem. O 21 rozpoczął się występ zespołu Sound’n’Grace.

Organizatorzy oszacowali,że na placu wokół stawu miejskiego przy ulicy Trębickiego bawiło się od 3,5 do 4 tysiące ludzi.

EN

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *