TwitterFacebook

Jesienna ramówka Radia Nadzieja!

Jeszcze więcej ciekawych audycji tematycznych i dużo dobrej muzyki – to wszystko czeka na Państwa w jesiennej ramówce Radia Nadzieja.

O historii Polski, zwycięstwach sprzed lat, klęskach i ich konsekwencjach, o ważnych postaciach kształtujących naszą rzeczywistość będziemy rozmawiali w każdy poniedziałek o 10.40. Spotkania z historią poprowadzi Sebastian Kamiński.

We wtorkowe przedpołudnia Martyna Gardocka zaprasza na rozmowy o zdrowym stylu życia. Co jeść? Jak jeść zdrowo? I jak dbać o siebie w świecie pełnym konserwantów, soli i sztucznych barwników? Odpowiedzi na te pytania usłyszymy w audycji Na zdrowie (wtorki 10.40).

Środy (10.40) rezerwujemy na rozmowy o prawie. Mecenas Remigiusz Fabiański i Paweł Zyskowski wyjaśniają prawnicze terminy i zawiłości w audycji Z prawem nie na lewo.

W piątki na audycję dotyczącą wydarzeń kulturalnych zaprasza Mateusz Święcicki, który zajrzy do muzeów, galerii, obejrzy wystawy, weźmie udział w warsztatach i porozmawia z twórcami kultury. Audycja Kultura w mieście – w każdy piątek o 10.40.

Czwartkowe popołudnie (14.14) to na antenie Radia Nadzieja Czas świadectw. Beata Borkowska wysłucha ludzi, którzy doświadczyli w swoim życiu działania Boga, przeżyli nawrócenie, trudną sytuację, z której udało im się wyjść i mogą być inspiracją dla poszukujących prawdy w życiu.

Od 21 września kolejna nie lada gratka dla miłośników historii – audycja Bitwa Warszawska. Stulecie Wiktorii. Fakty związane z przebiegiem dramatycznych wydarzeń sierpnia 1920 roku, tło polityczne i historyczne w jakim toczyła się wojna 1920 roku. Wraz z zaproszonymi gośćmi będziemy między innymi odpowiadać na pytania, jak doszło do wojny, jak wyglądała Polska po odzyskaniu niepodległości oraz czym był rewolucyjny marksizm. Audycje poprowadzi Marcin Bąk.

Do usłyszenia!

2 kommentarze

  1. Karolina Odpowiedz

    A co z audycją Marzeny Wiśniewskiej i Marty Rożniaty? Będzie??

  2. porter Odpowiedz

    Podobno pani Marzena już nie pracuje w radiu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *