RN
TwitterFacebook

Dziennikarka Radia Nadzieja wyróżniona za audycję!

Nasza redakcyjna koleżanka wyróżniona przez Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego. Na łamach portalu informacyjnego Radia Nadzieja czas pochwalić się trzecią nagrodą w konkursie za najlepszą audycję radiową ‚W rolnictwie można pracować bezpieczniej’, która powędrowała do Marzeny Wiśniewskiej. Marzena zrealizowała reportaż pt. „Bezpiecznie jak u Chodnickich”.

– Materiał miał popularyzować zasady bezpiecznej pracy w gospodarstwie rolnym, a takie z pewnością jest gospodarstwo państwa Mileny i Kamila Chodnickich z gminy Kolno. Państwo Chodniccy z Kumelska specjalizują się w produkcji mleka, a gospodarują na powierzchni ponad 80 hektarów i jak podkreślają, najważniejsza jest dla nich praca w bezpiecznych warunkach. Mam nadzieję, że udało mi się to w tym materiale Państwu przekazać – mówi dziennikarka.

Wręczenie nagród miało miejsce w warszawskiej siedzibie KRUS. Marzenę Wiśniewską możecie państwo usłyszeć na  antenie Radia Nadzieja m.in. w serwisach informacyjnych, audycji Dietetyczne Fanaberie, Gościu Dnia i Popołudniowej Rozmowie Radia Nadzieja.

Reportaż „Bezpiecznie jak u Chodnickich” możemy odsłuchać TUTAJ.

Dodajmy, że to już drugie w tym roku wyróżnienie naszego dziennikarza. W lutym nasz redakcyjny kolega Bartosz Święciński otrzymał statuetkę Łomżyński Laur Sportowy, za promowanie sportu i cotygodniowe rozmowy z piłkarzami ŁKS-u na antenie Radia Nadzieja.

pz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *