TwitterFacebook

GD: Kaja Godek, działaczka pro–life

Kaja Godek, działaczka pro–life, w rozmowie z ks. Marcinem Sobiechem opowiedziała o prawie do życia każdego poczętego dziecka, o projekcie ustawy całkowicie chroniącej życie w zamrażarce sejmowej, o towarzyszeniu rodzicom chorych dzieci i o potrzebie całkowitej ochrony życia w Polsce jako wzoru i przykładu dla Europy.

Zapraszamy do wysłuchania:

Poniżej pozostałe audycje z cyklu Gość Dnia Radia Nadzieja.

1 komentarz

  1. staku Odpowiedz

    Dobre intencje ma pani Kaja Godek, w pełni się z nią zgadzam. Wszakże metody walki jakie wybrała w prosty sposób prowadzą do drugiej Irlandii w Polsce – i nie chodzi tu wcale o irlandzki cud gospodarczy.
    Dlatego pani Godek nigdy mojego głosu nie dostanie. Chyba że zobaczę, jak Rejtanem rzuci się przed rzesze „czarnych parasolek” wściekle atakujących kościoły i kurie biskupie.
    Z tego co pamiętam, to te nieliczne sondaże na temat aborcji w Polsce mówią o spadku jej zwolenników. Ma pani Godek warunki (i myślę, dostęp do środków) żeby ten trend umocnić.
    Na pewno nie zdobędzie mojego szacunku zadając się z gościem, który patrzy na kobiety jak na osoby o niższej inteligencji i przy lada okazji wyzywa innych od „downów”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *