TwitterFacebook

Warsztaty GOSPEL

Kiedy:
11 Maj 2018 – 13 Maj 2018 całodniowy
2018-05-11T00:00:00+02:00
2018-05-14T00:00:00+02:00

Warsztaty śpiewu gospel – ostatni dzwonek na zapisy

Stowarzyszenie GAMA, pod patronatem Prezydenta Miasta Ostrołęka, zaprasza na warsztaty śpiewu gospel po polsku, które odbędą się w dn. 11-13 maja w Ostrołęce. Zapisy trwają do wtorku 8 maja. Warsztaty zakończą się koncertem uczestników wraz z wyjątkowym zespołem Gospel Rain z Lublina.

Wydarzenie poprowadzą wyjątkowi muzycy z zespołu Gospel Rain z Lublina, stworzonego z chrześcijańskiej inspiracji. Ich koncerty z okazji różnych uroczystości są transmitowane przez główne stacje telewizyjne. Zespół współpracował wielokrotnie ze znakomitymi wykonawcami, w tym z: Golec uOrkiestra, Marylą Rodowicz, Natalią Kukulską, Braćmi Cugowskimi, Haliną Frąckowiak, Mieczysławem Szcześniakiem, Andrzejem Lampertem, Kubą Badachem i innymi.

Warsztaty rozpoczną się w piątek 11 maja 2018r. o godz.17.00, potrwają całą sobotę i zakończą w niedzielne popołudnie 13 maja występem finałowym.

Koncert wpisujący się w kalendarz Dni Ostrołęki, dedykowany w hołdzie dla patrona naszego miasta – św. Jana Pawła II, odbędzie się w kościele NMP Królowej Rodzin w Ostrołęce, ul. Kaczyńska 33, w niedzielę 13 maja po Mszy św. z godz. 17.00. Wstęp wolny.

Zapraszamy wszystkie osoby od 16 roku życia. Młodsi też mogą się zgłosić, ale wraz z opiekunem. Nie jest wymagane wykształcenie muzyczne ani znajomość nut. Wystarczą dobre chęci. Śpiewać każdy może – a dla Pana Boga tym bardziej

Koszt od uczestnika to 50zł (w tym obiady, kawa i napoje). Ewentualny nocleg we własnym zakresie.

Zgłoszenia mailem: stowarzyszenie-gama@wp.pl

lub telefonicznie: 501-058-903 – Milena

Należy podać imię, nazwisko, wiek, nr telefonu, adres zamieszkania oraz e-mail (na który zostanie przesłany szczegółowy regulamin).

Organizator: Stowarzyszenie Muzyków i Artystów „GAMA”

Patronat honorowy: Prezydent Miasta Ostrołęka

Patronat medialny: eOstroleka.pl, radio OKO, wZasiegu.pl, radio Nadzieja, Głos Katolicki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *