TwitterFacebook

Elektroniczny system rejestracji w szpitalu w Wysokiem Maz.

W Szpitalu Ogólnym w Wysokiem Mazowieckiem uruchomiony został elektroniczny system rejestracji. Komórka obsługuje zapisy pacjentów na wizyty w sześciu poradniach.

Centralna Rejestracja w Szpitalu Ogólnym w Wysokiem Mazowieckiem obsługuje rejestrację pacjentów na wizyty do Poradni Chirurgii Ogólnej, Chirurgii Urazowo  – Ortopedycznej, Endokrynologicznej, Leczenia Bólu, Położniczo – Ginekologicznej oraz Rehabilitacyjnej. – Obsługuje w tej chwili poza Poradnią Pulmonologiczną, gdzie pacjenci którzy tam trafiają są osobami chorymi na gruźlicę i trzeba raczej ich odizolować. Pozostałe poradnie są obsługiwane przez Centralną Rejestrację – mówi dyrektor placówki Jacek Roleder. Dyrektor wysokomazowieckiego szpitala dodaje, że to pozwoli rozwiązać problem kolejek. – Myślę, że to trochę ucywilizowało sytuację w tym szpitalu, gdzie był faktycznie wcześniej problem z dosyć dużymi napływami pacjentów i koniecznością rozładowania tych kolejek przed okienkiem, przed rejestracją w miarę szybko.

Centralna Rejestracja w wysokomazowieckim szpitalu czynna jest pięć dni w tygodniu, od poniedziałku do piątku od godziny 08.00 do 17.00.

Marzena Wiśniewska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *