RN
TwitterFacebook

Wysokie Mazowieckie: Prokuratura bada wypadek na przejeździe kolejowym w Czyżewie

Dwoje młodych ludzi zginęło na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w miejscowości Czyżew Ruś Kolonia. Policja wciąż ustala ich tożsamość, a prokuratura rejonowa właśnie wszczęła swoje śledztwo.

Do zdarzenia doszło 9 września po godzinie 16:20 w miejscowości Czyżew Ruś Kolonia. Przejeżdżający przez przejazd kolejowy pociąg relacji Białystok-Kraków śmiertelnie potrącił dwie osoby.

W środę, 11 września Prokuratura Okręgowa w Łomży poinformowała, że wszczęto śledztwo w sprawie doprowadzenia, poprzez namowę lub udzielenie pomocy, do targnięcia się na własne życie przez kobietę i mężczyznę, którzy zostali potrąceni przez pociąg PKP Intercity relacji Białystok – Kraków, a których zwłoki ujawniono w dniu 09 września 2019 roku na terenie przejazdu kolejowego w miejscowości Czyżew Ruś Kolonia, powiat wysokomazowiecki, tj. o czyn z art 151 kk oraz w sprawie sprowadzenia bezpośredniego niebezpieczeństwa katastrofy w ruchu lądowym poprzez wtargnięcie bezpośrednio przed zbliżający się pociąg PKP Intercity relacji Białystok – Kraków- dwóch osób, tj. o czyn z art. 174§lkk.

oprac. pg

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *