RN
TwitterFacebook

Wyszków: Dotychczasowa dyrektor szpitala żegna się z placówką

Dyrektor powiatowego szpitala w Wyszkowie, Cecylia Domżała podsumowała swoich 17 lat pracy. W tym miesiącu odchodzi na emeryturę. Jak wspomina – przejęła szpital z bardzo dużym zadłużeniem, ale dzięki wdrożeniu programu restrukturyzacji, placówka wyszła na prostą.

W wciągu tych 17 lat zostało zrealizowanych też wiele inwestycji.

Pierwszą, bardzo znacząca inwestycją była budowa lądowiska. To dało nam możliwość znalezienia się w systemie ratownictwa medycznego. Potem zrobiliśmy też remont oddziału chirurgi ortopedycznej, bloku operacyjnego i modernizację budynku administracjiwymienia Cecylia Domżała.

A w ostatnim czasie remont oddziału chorób wewnętrznych i kardiologii. Dyrektor podsumowując te wszystkie lata podkreśla, że odchodzi z pracy z podniesioną głową:

Postaram się z tych trudnych sytuacji zapamiętać to, co było piękne. Robiąc rachunek sumienia, uważam że uczyniłam wszystko, co było możliwe, dobre i sprawiedliwe, jeżeli chodzi o zarządzanie – kwituje Domżała.

Nowym dyrektorem szpitala zostanie Tomasz Boroński, który zawodowo związany był dotychczas ze szpitalem w Wołominie. Pracę w Wyszkowie rozpocznie za tydzień, 26 września.

MG

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *