TwitterFacebook

Wyszków: Wznowiono dwukierunkowy ruch na moście. W planach kolejne utrudnienia

Przywrócono dwukierunkowy ruch na moście drogowym w Wyszkowie. Mieszkańcy jadąc od strony Warszawy od trzech miesięcy musieli nadrabiać ponad 10 km, aby dostać się do miasta. Przed wyszkowianami kolejne utrudnienia w ruchu.

Dzisiaj (29.08) komisja sprawdzająca bezpieczeństwo oraz prawidłowe oznakowanie poziome i pionowe na moście drogowym przywróciła ruch dwukierunkowy. Obowiązująca, od przeszło trzech miesięcy, tymczasowa organizacja ruchu była wynikiem budowy kładki pieszo-rowerowej przy moście. Mimo iż mieszkańcy nie muszą już korzystać z objazdów, by wrócić do Wyszkowa od strony Warszawy, kładka nie zostanie jeszcze oddana do użytku. Inwestycja ma być zrealizowana do końca października.

Wznowienie jazdy dwukierunkowej na moście wiążę się z kolejnymi utrudnieniami. Teraz planowane jest wprowadzenie ruchu wahadłowego na wysokości skrzyżowania ulic Białostockiej i Matejki, gdzie prowadzone są przebudowy drogi. Data wprowadzenia kolejnej tymczasowej organizacji ruchu nie została jeszcze wyznaczona.

Przypominamy, że ruch wahadłowy obowiązuje również przy skrzyżowaniu ulic Sowińskiego i Dworcowej. Utrudnienia potrwają do dwóch tygodni.

MG

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *