TwitterFacebook

27. Warsztaty Muzyczne Diecezji Łomżyńskiej przed nami!

Codzienna Eucharystia, spotkania w grupach, a przede wszystkim praca nad emisją głosu i doskonalenie gry na instrumentach. Trwają zapisy na letnie Warsztaty Muzyczne Diecezji Łomżyńskiej. Tegoroczne, 27. spotkanie zaplanowano od 6 do 16 sierpnia w Polanie w Bieszczadach i poświęcone będzie głównie muzyce uwielbieniowej.

Muzyka i instrumenty to tylko pretekst. Przez to wszystko, co będziemy robić i nad czym będziemy pracować, chcemy przybliżyć się do Pana Boga i uwielbiać Go za wszystko, czego dokonuje w naszym życiu. Te 10 dni to doskonała okazja, aby pomyśleć trochę o swoim życiu w kontekście mojej relacji z Bogiem, aby może odnowić swoją relację z Nim i zobaczyć, że On jest i działa. Pomagać nam będzie w tym piękno krajobrazu, bieszczadzkie góry – mówi ks. Rafał Wiliński, organizator warsztatów.

W programie spotkania, oprócz codziennej Eucharystii, znajdą się spotkania w grupach prowadzone przez studentów akademii muzycznych. Zajęcia ze śpiewu wielogłosowego będą prowadzić Ola Ptaszyńska z Grajewa i Jakub Tomalak z Kalisza. W ramach wypoczynku planowane są wyjścia na górskie szlaki, rejs Soliną/kajaki, muzyczne wieczory integracyjne. Doświadczenie 27. edycji pokazuje, że program warsztatów pozwala zarówno wypracować odpowiedni efekt muzyczny, a jednocześnie odpocząć i zregenerować swoje siły.

Koszt warsztatów to 680 zł (noclegi, wyżywienie, przejazd autokarem, ubezpieczenie, kajaki/rejs Soliną, bilety na górskie szlaki). Uczestnik zgłaszający się na warsztaty powinien wysłać zgłoszenie za pomocą formularza dostępnego pod adresem http://bit.ly/zapisyWLM

Marcin Szczepański

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *