TwitterFacebook

Dachowanie w Zbrzeźnicy. Kierowca chciał uniknąć zderzenia z odczepioną przyczepą

Trzy osoby zostały ranne po wypadku w Zbrzeźnicy na drodze krajowej nr 63 relacji Łomża – Zambrów. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że z jadącego od strony Łomży busa odczepiła się przyczepa, która zablokowała drogę jadącej za nim skodzie prowadzonej przez 29-latka. Kierowca musiał zjechać na pobocze by uniknąć zderzenia z przeszkodą, mimo to uszkodził auto. Ale na tym nie koniec.

– Z przeciwka, od strony Łomży w kierunku Zambrowa jechał opel astra, kierowany przez 62-latka, który również widząc na drodze przyczepkę, chcąc uniknąć zderzenia z przeszkodą, zjechał na pobocze, w wyniku czego doszło do dachowania pojazdu. Trzy osoby z opla trafiły do szpitala – informuje mł. asp. Agnieszka Predko z Komendy Powiatowej Policji w Zambrowie.

Kierowcy busa i skody byli trzeźwi. Kierowca opla jest hospitalizowany. Krajowa 63 w Zbrzeźnicy jest zablokowana. Policja kieruje na objazdy od strony Łomży drogą wojewódzką nr 679 do drogi ekspresowej nr 8 na Białystok. Utrudnienia mogą potrwać jeszcze kilka godzin.

pz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *