TwitterFacebook

Ostatnie dni zapisów na rekolekcje z o. Antonello Cadeddu w Zambrowie

To już ostatnie dni, żeby zapisać się na rekolekcje ewangelizacyjne pn. „Przyjdźcie do Mnie wszyscy…”, które odbędą się od 22 do 24 lutego w Zambrowie.

Organizatorem spotkania jest parafia pw. Ducha Świętego w Zambrowie oraz Wspólnota Juda. Trzydniowe rekolekcje poprowadzi o. Antonello Cadeddu, włoski charyzmatyk i ewangelizator, który swoją posługą głosi prawdę o cudownym miłosierdziu Jezusa. – Chcemy we wspólnocie Kościoła mówić o miłości Boga do każdego człowieka. O tym, jak bardzo jesteśmy dla Niego ważni i jak bardzo zależy Bogu na tym, abyśmy byli szczęśliwi. Będziemy w oparciu o Słowo Boże mówić o planie zbawienia, jaki Bóg przygotował dla każdego z nas i o tym, że nawet w najcięższych chwilach, kiedy spotykają nas różne niepowodzenia, choroby nie jesteśmy sami – mamy Kogoś, kto nas kocha i na nas czeka. W czasie rekolekcji będzie także czas na adorację Najświętszego Sakramentu, a każdy dzień kończyć będziemy modlitwą uwielbienia i modlitwą o uzdrowienie – mówi Michał Dłużniewski, lider Wspólnoty Juda.

Do udziału w rekolekcjach zaproszony jest każdy, kto chce pogłębić swoją wiarę i odnowić relację z Bogiem. Wszelkie dodatkowe informacje, szczegółowy program rekolekcji oraz zapisy na stronie:http://www.wspolnota-juda.pl

Marcin Szczepański

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *