TwitterFacebook

Wybory parlamentarne 2019: Komitety rejestrują swoje listy wyborcze

Dzisiaj (3.09) o północy mija termin rejestrowania przez komitety wyborcze listy kandydatów do Sejmu i Senatu. Wybory odbędą się 13 października.

W okręgu wyborczym nr 24 do sejmu w systemie PKW są już listy Prawa i Sprawiedliwość, Koalicji Obywatelskiej, Polskiego Stronnictwo Ludowego, Sojuszu Lewicy Demokratycznej oraz Skuteczni Piotra Liroya-Marca. Przypomnijmy, że do objęcia jest 14 mandatów poselskich. Natomiast w okręgu wyborczym nr 18 obejmujący m.in. Ostrołękę widnieją tylko listy Prawa i Sprawiedliwości oraz Konfederacji Wolność i Niepodległość. W tym okręgu do objęcia jest 12 mandatów poselskich.

Okręg wyborczy nr 24 (Białystok):

KW Prawo i Sprawiedliwość:

PIONTKOWSKI Dariusz KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
ZIELIŃSKI Jarosław KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
PASZKOWSKI Bohdan Józef KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
GWIAZDOWSKI Kazimierz KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
ŻALEK Jacek KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
BASZKO Mieczysław Kazimierz KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
KOŁAKOWSKI Lech Antoni KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
KRYNICKA Bernadeta KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
WNOROWSKI Henryk Jan KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
ANDRUSZKIEWICZ Adam KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
MUZYK Agnieszka Barbara KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
SIEKIERKO Łukasz KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
CZEPE Roman KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
MODZELEWSKI Piotr KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
MADRAS Tomasz Stefan KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
JELSKA-JAROŚ Bożena Jolanta KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
PUCZYŁOWSKA Elżbieta KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
KUCHAREWICZ Grzegorz KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
SUPIŃSKI Rafał KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
BIAŁY Alicja KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
MIODUSZEWSKI Andrzej KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
NIENAŁTOWSKA Bożena KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
DZIATKOWSKI Marek KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
ŁUKASZEWICZ Henryk KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
BUJNO Bożena Teresa KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
ZDUŃCZYK Agnieszka KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
WASILEWSKA Izabela KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
SZCZUDŁO Aleksandra KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

KKW Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI:

TYSZKIEWICZ Robert KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI
TRUSKOLASKI Krzysztof KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI
KAMIŃSKA Bożena KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI
BORYSEWICZ Maciej Andrzej KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI
CZYKWIN Eugeniusz KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI
DEN Jolanta KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI
BIL-JARUZELSKI Krzysztof Janusz KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI
CIEŚLIK Leszek Stanisław KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI
ŁAWROWSKA Joanna Dorota KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI
NOWAK Tadeusz Zenon KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI
ZWOLIŃSKA Bożena Teresa KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI
PIORUNEK Jacek KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI
GUTOWSKI Mateusz Damian KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI
RAŚ Andrzej KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI
ROSZKOWSKA Halina KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI
ŻERO Franciszek Krzysztof KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI
DOLIWA Stanisław Adam KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI
SASINOWSKA Dorota KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI
KARASZEWSKA Katarzyna KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI
SAMUL Marek KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI
PYRKO Paulina KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI
TALKOWSKI Bronisław KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI
SZCZYGIEŁ-ROGOWSKA Jolanta KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI
TARGOŃSKI Łukasz KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI
ŁEPKOWSKA-GOŁAŚ Alicja KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI
KARCZEWSKA Wioletta Maria KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI
MALINOWSKA Beata KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI
CIMOSZEWICZ Tomasz KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

KW Polskie Stronnictwo Ludowe:

KRAJEWSKI Stefan KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
LECH Mirosław KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
GROCHOWSKI Wojciech KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
LESZCZYŃSKI Jerzy KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
CIEŚLUKOWSKI Cezary KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
ZAWISTOWSKA Agnieszka KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
KULIKOWSKA Ewa KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
PŁOŃSKA Wiesława Bożenna KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
KRZYŻANOWSKA Bożena KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
DYJUK Bogdan KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
RAFAŁOWSKI Krzysztof KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
BOBEL Maciej KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
MAGNUSZEWSKI Marian KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
KORONKIEWICZ Andrzej Zbigniew KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
JAKUBIAK Ewa KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
SZCZYGIELSKA Agnieszka KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
NOWAK Magdalena KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
ALEKSIEJCZUK-SZOTKO Marta KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
SAWICKI Sławomir KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
CHOŁKO Tadeusz KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
JAKACKI Tomasz KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
JĘDZUL Joanna KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
KAŹMIERCZAK Małgorzata KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
ZARZECKI Michał KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
KARCZEWSKA Małgorzata KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
RYKOWSKI Grzegorz KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
PRZYBYLAK Irena Zofia KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
JANOWSKI Mikołaj KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

KW Sojusz Lewicy Demokratycznej:

KRUTUL Paweł KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
KUSZNIERUK Piotr KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
ROSIŃSKA Katarzyna Ewa KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
PROKOPIUK Seweryn KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
MAŃCZUK Tomasz KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
BOROWIK Janusz KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
REMBISZEWSKA Justyna KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
MURAWKO Elżbieta KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
ARASIMOWICZ Renata KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
CZERNIAWSKA Izabela Teresa KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
DEONIZIAK Joanna Grażyna KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
POPŁAWSKI Jakub KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
BIRGIEL Marcin KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
MATWIEJCZUK Jolanta Gertruda KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
ŚNIADACH Mieczysław KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
JANOSZKA Grzegorz Jan KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
SKOWROŃSKI Adrian KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
MIRONOWICZ Mikołaj KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
ARTYSIEWICZ Michalina Daria KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
ANDRUKIEWICZ Aleksandra Julia KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
KRAWCZYK Anna Małgorzata KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
JANICKI Dariusz Jerzy KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
OSIEJEWSKI Jakub KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
WYSOCKA Kamila Maria KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
JASIONEK Anna KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
DROBEK Grzegorz KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
SIELAWA Magdalena KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
KORONKIEWICZ Wojciech Janusz KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ

KW Skuteczni Piotra Liroya-Marca:

SAWICKI Marcin KOMITET WYBORCZY SKUTECZNI PIOTRA LIROYA-MARCA
SIKORSKI Piotr KOMITET WYBORCZY SKUTECZNI PIOTRA LIROYA-MARCA
KONIUCH Bogusław KOMITET WYBORCZY SKUTECZNI PIOTRA LIROYA-MARCA
JANKOWSKA Edyta KOMITET WYBORCZY SKUTECZNI PIOTRA LIROYA-MARCA
DANIŁOWSKI Igor KOMITET WYBORCZY SKUTECZNI PIOTRA LIROYA-MARCA
BOBIK Joanna KOMITET WYBORCZY SKUTECZNI PIOTRA LIROYA-MARCA
KOSACKA Anna KOMITET WYBORCZY SKUTECZNI PIOTRA LIROYA-MARCA
ROGOWSKA Monika KOMITET WYBORCZY SKUTECZNI PIOTRA LIROYA-MARCA
KOSNO Rafał Marcin KOMITET WYBORCZY SKUTECZNI PIOTRA LIROYA-MARCA
NIETUPSKI Cezary KOMITET WYBORCZY SKUTECZNI PIOTRA LIROYA-MARCA
CHORUŻA Katarzyna KOMITET WYBORCZY SKUTECZNI PIOTRA LIROYA-MARCA
PAWŁOWSKI Piotr KOMITET WYBORCZY SKUTECZNI PIOTRA LIROYA-MARCA
GRYCUK Grzegorz KOMITET WYBORCZY SKUTECZNI PIOTRA LIROYA-MARCA
KAMIEŃSKA Justyna KOMITET WYBORCZY SKUTECZNI PIOTRA LIROYA-MARCA
CZAPIEWSKI Adam KOMITET WYBORCZY SKUTECZNI PIOTRA LIROYA-MARCA

Okręg wyborczy nr 18 (Siedlce):

KW Konfederacja Wolność i Niepodległość:

TOŁWIŃSKI Krzysztof KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ
GĄGOL Jakub KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ
PASTOR Dariusz Piotr KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ
RADZIKOWSKA Edyta KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ
MULAWA Krzysztof KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ
SKŁADANOWSKI Roman Ryszard KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ
KRUPIŃSKA Anna KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ
DŁUSKA-REDES Ewa KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ
WIĘCKOWSKI Paweł Wojciech KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ
REDUCH Izabela KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ
WIELĄDEK Rafał Piotr KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ
WOŹNIAK Mariusz KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ
JASIŃSKI Marek KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ
SOCHARSKA Hanna KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ
KASJANIUK Ada KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ
BALA Paweł KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ
USIĄDEK Anna KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ
IGNACIUK Grzegorz KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ
TOBIASZ Maria KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ
KRASSOWSKI Marcin Daniel KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ
BRYK Bartłomiej Beniamin KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ
ŻMUDZIŃSKI Jakub Andrzej KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ
HARASIM Michał KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ
JOŃCZYK Beata Edyta KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ

KW Prawo i Sprawiedliwość:

TCHÓRZEWSKI Krzysztof Józef KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
KOWALCZYK Henryk KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
CZARTORYSKI Arkadiusz KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
ZAGÓRSKI Marek Tadeusz KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
WARGOCKA Teresa Anna KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
WOŹNIAK Grzegorz Adam KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
SIARKOWSKA Anna Maria KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
GÓRSKI Maciej KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
SKRZYPEK Dorota KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
ŻUKOWSKI Jerzy KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
PAWELCZYK Bartosz KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
GROMADZKI Marek Łukasz KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
KURKUS Bartłomiej KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
KUROWSKA Iwona Teresa KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
PIEŃKOWSKI Bartłomiej Tomasz KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
ROGALSKA Barbara KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
MAKOWIECKI Grzegorz KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
KASZUBA Anna KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
ŚNIADACH Anna Agnieszka KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
RUNO Ewa Grażyna KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
ŻYLUK Zygmunt Czesław KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
HAWRYLUK Urszula Maria KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
GAŚ Agnieszka KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
MILEWSKI Daniel George KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Jeśli chodzi o kandydatów do senatu to w okręgu ostrołęckim (nr 46) widnieje kandydat PiS – Adam Robert Mamątow oraz kandydat PSL – Tadeusz Nalewajk, w okręgu łomżyńsko-suwalskim (nr 59) zgłoszono Kornela Morawieckiego (PiS) oraz Zenona Białobrzeskiego (PSL), a w okręgu obejmującym powiat wysokomazowiecki (nr 61) zgłoszono Jacka Boguckiego (PiS), Igora Łukaszuka (Koalicja Obywatelska) oraz Aldonę Skirgiełło (KW Samoobrona).

pg

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *