TwitterFacebook

Wybory parlamentarne 2019: Listy kandydatów do Sejmu RP w okręgu wyborczym nr 24

Komitety wyborcze zakończyły już rejestrację swoich listy wyborczych do parlamentu polskiego. W okręgu wyborczym nr 24 (Białystok) do sejmu zarejestrowanych zostało dziesięć list.

W okręgu obejmującym całe województwo podlaskie do objęcia jest 14 mandatów poselskich. W PKW swoje listy zarejestrowały komitety – Prawa i Sprawiedliwość, Koalicji Obywatelskiej, Polskiego Stronnictwo Ludowego, Sojuszu Lewicy Demokratycznej, Prawicy, Konfederacji Wolność i Niepodległość, Akcji Zawiedzionych Emerytów Rencistów, Koalicji Bezpartyjnych Samorządowców oraz Skuteczni Piotra Liroya-Marca. Wybory odbędą się 13 października.

Oto listy poszczególnych komitetów wyborczych:

KW Prawo i Sprawiedliwość:

PIONTKOWSKI Dariusz KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
ZIELIŃSKI Jarosław KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
PASZKOWSKI Bohdan Józef KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
GWIAZDOWSKI Kazimierz KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
ŻALEK Jacek KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
BASZKO Mieczysław Kazimierz KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
KOŁAKOWSKI Lech Antoni KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
KRYNICKA Bernadeta KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
WNOROWSKI Henryk Jan KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
ANDRUSZKIEWICZ Adam KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
MUZYK Agnieszka Barbara KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
SIEKIERKO Łukasz KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
CZEPE Roman KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
MODZELEWSKI Piotr KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
MADRAS Tomasz Stefan KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
JELSKA-JAROŚ Bożena Jolanta KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
PUCZYŁOWSKA Elżbieta KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
KUCHAREWICZ Grzegorz KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
SUPIŃSKI Rafał KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
BIAŁY Alicja KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
MIODUSZEWSKI Andrzej KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
NIENAŁTOWSKA Bożena KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
DZIATKOWSKI Marek KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
ŁUKASZEWICZ Henryk KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
BUJNO Bożena Teresa KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
ZDUŃCZYK Agnieszka KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
WASILEWSKA Izabela KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
SZCZUDŁO Aleksandra KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

KKW Koalicja Obywatelska PO .N IPL ZIELONI:

TYSZKIEWICZ Robert KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI
TRUSKOLASKI Krzysztof KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI
KAMIŃSKA Bożena KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI
BORYSEWICZ Maciej Andrzej KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI
CZYKWIN Eugeniusz KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI
DEN Jolanta KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI
BIL-JARUZELSKI Krzysztof Janusz KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI
CIEŚLIK Leszek Stanisław KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI
ŁAWROWSKA Joanna Dorota KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI
NOWAK Tadeusz Zenon KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI
ZWOLIŃSKA Bożena Teresa KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI
PIORUNEK Jacek KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI
GUTOWSKI Mateusz Damian KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI
RAŚ Andrzej KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI
ROSZKOWSKA Halina KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI
ŻERO Franciszek Krzysztof KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI
DOLIWA Stanisław Adam KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI
SASINOWSKA Dorota KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI
KARASZEWSKA Katarzyna KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI
SAMUL Marek KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI
PYRKO Paulina KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI
TALKOWSKI Bronisław KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI
SZCZYGIEŁ-ROGOWSKA Jolanta KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI
TARGOŃSKI Łukasz KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI
ŁEPKOWSKA-GOŁAŚ Alicja KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI
KARCZEWSKA Wioletta Maria KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI
MALINOWSKA Beata KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI
CIMOSZEWICZ Tomasz KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

KW Polskie Stronnictwo Ludowe:

KRAJEWSKI Stefan KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
LECH Mirosław KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
GROCHOWSKI Wojciech KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
LESZCZYŃSKI Jerzy KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
CIEŚLUKOWSKI Cezary KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
ZAWISTOWSKA Agnieszka KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
KULIKOWSKA Ewa KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
PŁOŃSKA Wiesława Bożenna KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
KRZYŻANOWSKA Bożena KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
DYJUK Bogdan KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
RAFAŁOWSKI Krzysztof KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
BOBEL Maciej KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
MAGNUSZEWSKI Marian KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
KORONKIEWICZ Andrzej Zbigniew KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
JAKUBIAK Ewa KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
SZCZYGIELSKA Agnieszka KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
NOWAK Magdalena KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
ALEKSIEJCZUK-SZOTKO Marta KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
SAWICKI Sławomir KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
CHOŁKO Tadeusz KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
JAKACKI Tomasz KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
JĘDZUL Joanna KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
KAŹMIERCZAK Małgorzata KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
ZARZECKI Michał KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
KARCZEWSKA Małgorzata KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
RYKOWSKI Grzegorz KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
PRZYBYLAK Irena Zofia KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
JANOWSKI Mikołaj KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

KW Sojusz Lewicy Demokratycznej:

KRUTUL Paweł KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
KUSZNIERUK Piotr KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
ROSIŃSKA Katarzyna Ewa KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
PROKOPIUK Seweryn KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
MAŃCZUK Tomasz KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
BOROWIK Janusz KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
REMBISZEWSKA Justyna KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
MURAWKO Elżbieta KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
ARASIMOWICZ Renata KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
CZERNIAWSKA Izabela Teresa KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
DEONIZIAK Joanna Grażyna KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
POPŁAWSKI Jakub KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
BIRGIEL Marcin KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
MATWIEJCZUK Jolanta Gertruda KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
ŚNIADACH Mieczysław KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
JANOSZKA Grzegorz Jan KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
SKOWROŃSKI Adrian KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
MIRONOWICZ Mikołaj KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
ARTYSIEWICZ Michalina Daria KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
ANDRUKIEWICZ Aleksandra Julia KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
KRAWCZYK Anna Małgorzata KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
JANICKI Dariusz Jerzy KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
OSIEJEWSKI Jakub KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
WYSOCKA Kamila Maria KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
JASIONEK Anna KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
DROBEK Grzegorz KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
SIELAWA Magdalena KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
KORONKIEWICZ Wojciech Janusz KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ

KW Skuteczni Piotra Liroya-Marca:

SAWICKI Marcin KOMITET WYBORCZY SKUTECZNI PIOTRA LIROYA-MARCA
SIKORSKI Piotr KOMITET WYBORCZY SKUTECZNI PIOTRA LIROYA-MARCA
KONIUCH Bogusław KOMITET WYBORCZY SKUTECZNI PIOTRA LIROYA-MARCA
JANKOWSKA Edyta KOMITET WYBORCZY SKUTECZNI PIOTRA LIROYA-MARCA
DANIŁOWSKI Igor KOMITET WYBORCZY SKUTECZNI PIOTRA LIROYA-MARCA
BOBIK Joanna KOMITET WYBORCZY SKUTECZNI PIOTRA LIROYA-MARCA
KOSACKA Anna KOMITET WYBORCZY SKUTECZNI PIOTRA LIROYA-MARCA
ROGOWSKA Monika KOMITET WYBORCZY SKUTECZNI PIOTRA LIROYA-MARCA
KOSNO Rafał Marcin KOMITET WYBORCZY SKUTECZNI PIOTRA LIROYA-MARCA
NIETUPSKI Cezary KOMITET WYBORCZY SKUTECZNI PIOTRA LIROYA-MARCA
CHORUŻA Katarzyna KOMITET WYBORCZY SKUTECZNI PIOTRA LIROYA-MARCA
PAWŁOWSKI Piotr KOMITET WYBORCZY SKUTECZNI PIOTRA LIROYA-MARCA
GRYCUK Grzegorz KOMITET WYBORCZY SKUTECZNI PIOTRA LIROYA-MARCA
KAMIEŃSKA Justyna KOMITET WYBORCZY SKUTECZNI PIOTRA LIROYA-MARCA
CZAPIEWSKI Adam KOMITET WYBORCZY SKUTECZNI PIOTRA LIROYA-MARCA

KW Konfederacja Wolność i Niepodległość:

WINNICKI Robert Artur KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ
KIEŁCZEWSKI Adam KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ
KRASOWSKI Krzysztof KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ
NICEWICZ Stanisław KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ
MAJEWSKA Barbara KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ
JABŁOŃSKI Krzysztof KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ
GONTARSKA Marzanna KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ
BIELAWSKI Wiesław Henryk KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ
DANILUK Jolanta KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ
KOŁOSOWSKA Katarzyna KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ
DZIEDZIC Zenon KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ
PROKOPOWICZ Paweł KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ
KOŁAKOWSKI Adam KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ
ZAJKO Katarzyna KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ
ROKICKI Mariusz KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ
IWANOWSKA Adrianna KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ
WAIS Michał Eugeniusz KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ
GRABOWSKA Monika KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ
SADOWSKI Jakub Andrzej KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ
BARANOWSKI Hubert KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ
PRZANOWSKA Izabela KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ
LEWONIEWSKI Marcin KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ
PROKOPOWICZ Anna Katarzyna KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ
KARWOWSKI Łukasz KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ
JĘDRZEJEWSKI Andrzej Tomasz KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ
KOSSAKOWSKI Mariusz KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ
ZABOROWSKA Karina KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ
STYPKA Maciej KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ

KW Prawica:

PRZYCHODZEŃ Rafał KOMITET WYBORCZY PRAWICA
LASKOWSKI Józef KOMITET WYBORCZY PRAWICA
KAUC-DMOCHOWSKA Elżbieta KOMITET WYBORCZY PRAWICA
ROZMUS Marek Jerzy KOMITET WYBORCZY PRAWICA
OŚWIECIŃSKA Wioletta Ewa KOMITET WYBORCZY PRAWICA
JABŁOŃSKI Franciszek Józef KOMITET WYBORCZY PRAWICA
GĄSKA Paweł KOMITET WYBORCZY PRAWICA
WALENDZEWICZ Małgorzata KOMITET WYBORCZY PRAWICA
SIENKIEWICZ Rafał KOMITET WYBORCZY PRAWICA
RANIK Bogumiła Ewa KOMITET WYBORCZY PRAWICA
LIPIŃSKI Artur KOMITET WYBORCZY PRAWICA
LASKOWSKA Gabriela KOMITET WYBORCZY PRAWICA
KWIATKOWSKI Benedykt KOMITET WYBORCZY PRAWICA
RUTKOWSKI Roman Stefan KOMITET WYBORCZY PRAWICA

KW Akcja Zwiedzionych Emerytów Rencistów:

KWW Koalicja Bezpartyjni Samorządowcy:

pg

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *