RN
TwitterFacebook

Zambrów: Policjanci poszukują mężczyzny podejrzanego o rozbój

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Zambrowie poszukują osób, które mogą przyczynić się do ustalenia tożsamości mężczyzny, który w dniu 14 marca 2019 r. przy ul. Białostockiej w Zambrowie dokonał rozboju. Napastnik w godzinach wieczornych podbiegł do kobiety na przejściu dla pieszych i grożąc nożem wyrwał jej torebkę. Mężczyzna zbiegł.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Zambrowie poszukują osób, które mogą przyczynić się do ustalenia tożsamości ,,NN” mężczyzny, który w dniu 14 marca 2019r. około 21:50, przy ul. Białostockiej w Zambrowie dokonał rozboju.

Rysopis: wiek około 30-35 lat, wzrost około 165-170 cm., szczupłej budowy ciała, o zaniedbanym wyglądzie zewnętrznym, ubrany w ciemne spodnie – prawdopodobnie jensy, ciemnoszarą lub czarną kurtkę z kapturem, czarną czapkę zinową lub czapkę z daszkiem, posiadający tzw. ,,trzydniowy zarost” o rudawym lub blond kolorze.

Prosimy wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu tożsamości ,,nn” mężczyzny o kontakt telefoniczny z Komendą Powiatową Policji w Zambrowie, pod nr tel. (086) 474 19 00, bądź z najbliższą jednostką Policji pod numerem komórkowym 112.

KPP w Zambrowie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *