RN
TwitterFacebook

Zambrów. Prezentacja kandydatów PiS na posłów i senatorów [FOTO]

Podczas konferencji prasowej w Zambrowie Prawo i Sprawiedliwość zaprezentowało kandydatów na posłów i senatorów z ziemi łomżyńskiej i zambrowskiej.

Jesteśmy przygotowani do wyborów. Mamy listy kandydatów, na których znajdują się sprawdzeni, doświadczeniu ludzie. I co najważniejsze, w odróżnieniu od innych ugrupowań politycznych, jesteśmy wiarygodni w tym, co robimy. Wszystkie nasze zobowiązania, o których mówiliśmy w poprzednich wyborach parlamentarnych zostały wykonane. Z determinacją realizujemy nasz program wyborczy i to Polacy widzą – mówił podczas prezentacji kandydatów Marek Adam Komorowski, radny sejmiku województwa podlaskiego i przewodniczący struktur PiS w Zambrowie. Przedstawił on także najważniejsze punkty programu z jakim Prawo i Sprawiedliwość idzie do tegorocznych wyborów. Są to m.in. obniżka podatku CIT dla małych firm z 15 do 9 proc., czyli najniższego poziomu w UE, wprowadzenie małego ZUS-u naliczanego proporcjonalnie do przychodów dla firm osiągających miesięczne obroty do wysokości 2,5 minimalnych pensji w Polsce, nowy fundusz budowy dróg lokalnych o wartości co najmniej 5 miliardów złotych i przywrócenie zlikwidowanych lokalnych połączeń autobusowych, likwidacja barier dla osób niepełnosprawnych  i kompleksowe wsparcie i pomoc dla rodzin wielodzietnych.

Na konferencji obecni byli kandydaci z okręgu nr 24 (Białystok): poseł Lech Antoni Kołakowski, który kandyduje z 7 miejsca; poseł Bernadeta Krynica kandyduje z miejsca nr 8; Agnieszka Muzyk była wiceprezydent Łomży, miejsca nr 11; Łukasz Siekierko, wiceprzewodniczący Sejmiku Województwa Podlaskiego, startujący z miejsca nr 12; Piotr Modzelewski, zastępca komendanta głównego OHP –  z miejsca nr 14; Andrzej Mioduszewski, prezes PKS NOVA, który kandyduje z miejsca 21.

Marcin Szczepański

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *